Varná deska SensePro® vám dodá to správné kulinářské sebevědomí, ať už pečete na pánvi, vaříte, nebo zkoušíte něco zcela nového. Seznamte se s první varnou deskou s bezdrátovou teplotní sondou pro precizní vaření.

Objevte svůj kulinářský talent

Bezdrátová teplotní sonda měří teplotu uvnitř pokrmu a komunikuje s varnou deskou, abyste mohli vařit, smažit, dusit, opékat a připravovat jídla metodou Sous-Vide s absolutní jistotou.

Když například pečete steak na pánvi, stačí zadat stupeň propečení rare, medium nebo well-done, aby byl výsledek přesně podle vašich představ. Dopřejte si fantastická jídla každý den.

Frying pan on stove
Salmon in pan

Žádné odhadování a tipování, vždy maximální preciznost

Seznamte se s vaším novým šéfkuchařem, varnou deskou SensePro® s technologií Sous-Vide, a objevujte nové způsoby vaření. Vyzkoušejte pomalé vaření a vychutnávejte si jídla jako z prvotřídní restaurace.

Seznamte se s vaším novým šéfkuchařem

S podporou bezdrátové teplotní sondy můžete na varné desce SensePro® vařit s absolutní přesností například i metodou Sous-Vide. Stačí zadat teplotu a sonda ji ohlídá na stupeň přesně.

Pozvolná metoda sous-vide uchovává v pokrmech chutě a živiny, ale vyžaduje dokonalé načasování, o které se perfektně postará varná deska. Navíc vám poskytne dost času na to, abyste stihli připravit další vynikající chody nebo přílohy.

Close-up pot

Špičkových výsledků dosáhnete jen s profesionálními nástroji

Varná deska SensePro®

Naše varné desky řady SENSE jsou vybavené inteligentními funkcemi, které spolehlivě sledují a usměrňují proces vaření, abyste vy nemuseli hádat a tipovat. Připravujte pokaždé vynikající pokrmy.