Detaily produktu

Náš nejkompaktnější sáčkový vysavač, který efektivně zachycuje prach a nečistoty na všech površích – při každém pohybu. Hubice AllFloor snadno kombinuje vysávání tvrdých podlah a koberců a příslušenství je uloženo ve spotřebiči, v případě potřeby je tak po ruce

Benefity

Vysoce účinný sběr prachu. Při každém pohybu

S efektivním a snadným ovládáním bude úklid hračka. Díky nové hubici AllFloor a vysokému sacímu výkonu můžete bez námahy vysávat prach a nečistoty z tvrdých podlah i koberců. Navíc můžete přepnout režim hubice nohou, aniž byste se museli ohýbat.

„Snadná ovladatelnost pro nepřetržité vysávání“

Tento ergonomický vysavač vám umožní vyčistit povrchy až do 72 metrů čtverečních, aniž byste jej museli zapojovat do různých elektrických zásuvek. Díky teleskopické trubici, velkým kolečkům a dosahu 8,5 metru můžete snadno manévrovat a vysávat bez přerušení.

Hygienicky čistší domácnost

Systém vysoké filtrace je schopen filtrovat až 99,99 %* částic o velikosti 1 mikronu jemného prachu a roztočů a zanechá tak čistší vzduch v domácnosti.

*Na základě interních testů filtrace mikročástic prachu o velikosti 0,3–10 mikronů podle normy IEC62885-2:2021, 5.14 s použitím standardních částic písku/prachu.

Snadné uložení příslušenství v těle spotřebiče

S tímto snadno ovladatelným vysavačem bude vysávání hračka. Díky své kompaktní velikosti se dokonale hodí do každé domácnosti a díky příslušenství, které je pohodlně uloženo v těle spotřebiče, budete mít vše, co potřebujete, přímo na dosah ruky.

Udržitelná volba

Sáčkový vysavač 500 a hlavní hubice tohoto produktu jsou vyrobeny až z 37 % z recyklovaného plastu*.

*Bez dalšího příslušenství​

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento v&#x