Detaily produktu

Náš nejkompaktnější sáčkový vysavač, který efektivně zachycuje prach a nečistoty na všech površích – při každém pohybu. Hubice AllFloor snadno kombinuje vysávání tvrdých podlah a koberců a příslušenství je uloženo ve spotřebiči, v případě potřeby je tak po ruce

Benefity

Vysoce účinný sběr prachu. Při každém pohybu

S efektivním a snadným ovládáním bude úklid hračka. Díky nové hubici AllFloor a vysokému sacímu výkonu můžete bez námahy vysávat prach a nečistoty z tvrdých podlah i koberců. Navíc můžete přepnout režim hubice nohou, aniž byste se museli ohýbat.

Snadná ovladatelnost pro ještě pohodlnější vysávání

Vysavač s dlouhým dosahem kabelu umožní vyčistit až 72 metrů čtverečních podlahové plochy, bez nutnosti vyměňovat zásuvky. Díky teleskopické trubici, velkým kolečkům a dosahu až 8,5 metru můžete snadno manévrovat a uklízet bez přerušení.

Hygienicky čistší domácnost

Systém vysoké filtrace je schopen filtrovat až 99,99 %* částic o velikosti 1 mikronu jemného prachu a roztočů a zanechá tak čistší vzduch v domácnosti.

*Na základě interních testů filtrace mikročástic prachu o velikosti 0,3–10 mikronů podle normy IEC62885-2:2021, 5.14 s použitím standardních částic písku/prachu.

Snadné uložení příslušenství v těle spotřebiče

S tímto snadno ovladatelným vysavačem bude vysávání hračka. Díky své kompaktní velikosti se dokonale hodí do každé domácnosti a díky příslušenství, které je pohodlně uloženo v těle spotřebiče, budete mít vše, co potřebujete, přímo na dosah ruky.

Udržitelná volba

Sáčkový vysavač 500 a hlavní hubice tohoto produktu jsou vyrobeny až z 37 % z recyklovaného plastu*.

*Bez dalšího příslušenství​

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone