Detaily produktu

Vysavač má vysoký a automaticky nastavitelný sací výkon a je vybaven novou LED hubicí, digitálním displejem a příslušenstvím uloženým v těle spotřebiče. Vysavač a hlavní hubice tohoto produktu jsou vyrobeny až z 48 % z recyklovaného plastu*.
*Bez dalšího příslušenství​

Benefity

Nejlepší čisticí výkon* v této kategorii**

Sáčkový vysavač 800 má nejlepší čisticí výkon* ve srovnání s jinými vysavači ve stejné kategorii**. Optimalizovaný systém proudění vzduchu poskytuje silné sání pro účinné odstranění jemného prachu a nečistot z koberců a tvrdých podlah

*Na základě externích testů podle normy IEC 62885-2 s vypočteným průměrným výsledkem pro úklid podlah podle odstavců 5.2, 5.3 (oba směry), 5.4 a 5.5 (oba směry). **Ve srovnání se třemi nejlepšími prodejci v 17 evropských zemích v cenovém rozsahu nad 300 EUR (Gfk 2022)

Režim Auto Mode – bez námahy můžete přecházet mezi různými povrchy

Užijte si snazší vysávání s režimem Auto Mode. Jednoduše zvolte režim na rukojeti a vysavač automaticky upraví sací výkon při přechodu z tvrdé podlahy na koberce – maximalizuje tak účinnost a šetří až 46 % energie*.

*Na základě interních testů podle normy IEC 62885-2 porovnávajících spotřebu energie při použití režimu Max Mode s režimem Auto Mode při úklidu na koberci.

Bezproblémové vysávání s hubicí AllFloor Auto LED

Díky hubici AllFloor Auto LED s inovativními gumovými trojúhelníky* a měkkým kartáčem bude vysávání hračkou. Hubice čistí jakýkoliv povrch – od koberců až po tvrdé podlahy – a zároveň zajišťuje 100%** odsávání prachu ze štěrbin.

*Přihlášeno k patentování**Na základě interního testu podle normy IEC 62885-2:2021

Hygienicky čistší domácnost

Systém filtrace HEPA je schopen filtrovat až 99,999 %* částic o velikosti 0,3 mikronu - jako je jemný prach, roztoči a další alergeny, a zanechá tak čistší vzduch v domácnosti.

*Na základě externích testů filtrace mikročástic prachu o velikosti 0,3–10 mikronů podle normy IEC62885-2:2021, 5.14 s použitím standardních částic písku/prachu.

Odteď bude úklid snadný

Objevte radost z bezproblémového čištění s nástrojem 3-v-1 a teleskopickou trubicí. Čistěte jakýkoliv povrch a snadno dosáhněte na každý roh. Dálkové ovládání na rukojeti navíc umožňuje upravit nastavení a zvolit režim čištění.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone