Detaily produktu

600 Bridge eXTractor je indukční varná deska s výkonným vestavěným odsavačem par pro větší svobodu při plánování kuchyně. A funkce Bridge dokáže spojit dvě varné zóny do jedné a vytvořit tak velkou varnou plochu například pro Plancha grill.

Benefity

Spojte varné zóny pro více místa na vaření s funkcí Bridge

Pomocí funkce Bridge můžete zkombinovat dvě různé varné zóny a vytvořit tak jednu velkou varnou plochu. Nastavení teploty a času se automaticky sladí a varná plocha je ideální například pro grily plancha nebo větší restovací pánve.

4 samostatné zónové ovladače pro lepší kontrolu při vaření

Ovládejte snadno 4 varné zóny a nastavte pro každou z nich samostatný časovač pomocí 4 ovladačů jednotlivých zón. Každá zóna má 9 úrovní výkonu a další funkce včetně zvýšení výkonu, dětské bezpečnostní pojistky a Hob2Hood automatické propojení varné desky s odsavačem par.

Filtr 2v1 pro příjemnější vzduch v kuchyni

Filtr 2v1 obsahuje uhlíkový a tukový filtr a pomáhá udržovat v kuchyni čerstvý vzduch. Vyjímatelný filtr lze snadno mýt v myčce a pro dlouhodobé používání regenerovat v troubě.

Odsavač se nastaví automaticky díky Hob2Hood®

Soustřeďte se na vaření díky odsavači, který se automaticky přizpůsobí dle toho, jak zvýšíte nebo snížíte úroveň výkonu. Technologie Hob2Hood® vám umožňuje zaměřit se na jídlo, zatímco váš odsavač a varná deska sladí svůj výkon.

Rychlé čištění vzduchu v kuchyni pomocí funkce Boost

Stisknutím funkce Boost na odsavači dosáhnete okamžitého výkonného odsávání. Aktivuje se na 10 minut a účinně vyčistí vzduch od přebytečných výparů a páry.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone