Detaily produktu

"Vytváření řady zdravých a skvěle chutnající směsí nebylo nikdy snazší než s lopatkami Explore 6 a Truflow®. Výkonný 1400W motor pohání šest lopatek pro optimalizaci cirkulace při přípravě horkých i studených nápojů a pokrmů a dosažení konzistence hladší až o 48 %*. *V porovnání s mixérem Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) na základě interního testu (2021) provedeného měřením zbytků o velikosti větší než 1 mm při maximální rychlosti po dobu 1 minuty a využití standardního receptu z IEC60335-2-14"
Přečtěte si více

Benefity

Vynikající mixování s čepelemi TruFlow®

"S lopatkami Truflow® dosáhnete vždy požadované textury. Šest lopatek Truflow® zlepšuje cirkulaci potravin ve vašich oblíbených směsích a zajišťuje o 48 % hladší a konzistentnější texturu. *V porovnání s mixérem Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) na základě interního testu (2021) provedeného měřením zbytků o velikosti větší než 1 mm při maximální rychlosti po dobu 1 minuty a využití standardního receptu z IEC60335-2-14"

Výkonný 1400W motor pro spolehlivý výkon

Dosažení požadované textury je jednodušší než kdy předtím. Výkonný motor pohání čepele, zajišťuje jejich pružnou činnost a účinné zpracování všech přísad, ať už mixujete chutnou polévku, nebo drtíte led.

Žáruvzdorná skleněná nádoba pro horké a studené směsi

"Mixér Explore 6 High Power vám umožňuje bez omezení zkoušet širokou škálu receptů. Užijte si přípravu nejrůznějších nápojů a pokrmů od čerstvých smoothie a studených nápojů až po horkou polévku díky nádobě z borosilikátového skla, která vydrží extrémní změny teploty až do 100 °C^. ^Nádoba by měla být alespoň 4 hodiny v pokojové teplotě (25 °C), než do ní nalejete vroucí vodu."

Konzistentní výsledky s programy receptů a proměnnými otáčkami

Experimentujte v kuchyni a vychutnejte si konzistentní textury díky vysoce výkonnému mixéru Explore 6 High Power. Stačí stisknout tlačítko, a dosáhnete vždy konzistentních výsledků, ať už připravujete smoothie, drtíte led, nebo mixujete horkou polévku. Získejte přesné ovládání s proměnnými otáčkami a zvýšením výkonu pomocí funkce Pulse.

Dostatečně velký objem nádoby 1,75 l.

Velká nádoba poskytuje ideální objem pro vytváření čehokoliv od čerstvého smoothie pro celou rodinu až po lahodnou polévku pro setkání s přáteli.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone