Detaily produktu

"Vytváření řady zdravých a skvěle chutnající směsí nebylo nikdy snazší než s lopatkami Explore 6 a Truflow®. Výkonný 1400W motor pohání šest lopatek pro optimalizaci cirkulace při přípravě horkých i studených nápojů a pokrmů a dosažení konzistence hladší až o 48 %*. *V porovnání s mixérem Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) na základě interního testu (2021) provedeného měřením zbytků o velikosti větší než 1 mm při maximální rychlosti po dobu 1 minuty a využití standardního receptu z IEC60335-2-14"
Přečtěte si více

Benefity

Electrolux - Stolní mixér - E6TB1-6ST

Vynikající mixování s čepelemi TruFlow®

"S lopatkami Truflow® dosáhnete vždy požadované textury. Šest lopatek Truflow® zlepšuje cirkulaci potravin ve vašich oblíbených směsích a zajišťuje o 48 % hladší a konzistentnější texturu. *V porovnání s mixérem Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) na základě interního testu (2021) provedeného měřením zbytků o velikosti větší než 1 mm při maximální rychlosti po dobu 1 minuty a využití standardního receptu z IEC60335-2-14"

Electrolux - Stolní mixér - E6TB1-6ST

Výkonný 1400W motor pro spolehlivý výkon

Dosažení požadované textury je jednodušší než kdy předtím. Výkonný motor pohání čepele, zajišťuje jejich pružnou činnost a účinné zpracování všech přísad, ať už mixujete chutnou polévku, nebo drtíte led.

Electrolux - Stolní mixér - E6TB1-6ST

Žáruvzdorná skleněná nádoba pro horké a studené směsi

"Mixér Explore 6 High Power vám umožňuje bez omezení zkoušet širokou škálu receptů. Užijte si přípravu nejrůznějších nápojů a pokrmů od čerstvých smoothie a studených nápojů až po horkou polévku díky nádobě z borosilikátového skla, která vydrží extrémní změny teploty až do 100 °C^. ^Nádoba by měla být alespoň 4 hodiny v pokojové teplotě (25 °C), než do ní nalejete vroucí vodu."

Electrolux - Stolní mixér - E6TB1-6ST

Konzistentní výsledky s programy receptů a proměnnými otáčkami

Experimentujte v kuchyni a vychutnejte si konzistentní textury díky vysoce výkonnému mixéru Explore 6 High Power. Stačí stisknout tlačítko, a dosáhnete vždy konzistentních výsledků, ať už připravujete smoothie, drtíte led, nebo mixujete horkou polévku. Získejte přesné ovládání s proměnnými otáčkami a zvýšením výkonu pomocí funkce Pulse.

Electrolux - Stolní mixér - E6TB1-6ST

Dostatečně velký objem nádoby 1,75 l.

Velká nádoba poskytuje ideální objem pro vytváření čehokoliv od čerstvého smoothie pro celou rodinu až po lahodnou polévku pro setkání s přáteli.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone