Detaily produktu

Technologie CycloneCare s technologií 3DSense poskytuje vašemu oblečení vynikající péči. Nyní můžete bez obav rovnoměrně sušit jemné hedvábné košile, oblíbené vlněné svetry i silné vrstvené bundy. Jedná se o jedinečné sušení v bubnové sušičce, která si šetrně poradí se všemi vašimi tkaninami pokaždé, kdy je potřeba.

Benefity

Chrání teplo, zachovává vzhled*

Užijte si bezkonkurenční sušení s naší jedinečnou technologií 3DSense. Ta skenuje hluboko do tkanin a automaticky upravuje své nastavení pro rovnoměrné výsledky. Od hedvábí až po vlnu, tkaniny zůstanou vypadat a cítit se skvěle. Dokonce i péřové bundy jsou chráněny a zachovávají si teplo až o 30 % lépe než sušení na vzduchu.

*Zachovává vzhled a tepelnou izolaci péřových bund, a to až o 30 % lépe než sušení na vzduchu.

Žádné srážení.* Bez ztráty tvaru.

Náš systém DelicateCare upraví teplotu a pohyb tkanin pro tu nejvhodnější péči. Kvalita oděvu je zachována.

*Žádné srážení vlněného prádla, srovnatelné se sušením naplocho.

Výjimečná péče o oděvy pouhým klepnutím na chytrý telefon

Pomocí aplikace MyElectrolux můžete na dálku ovládat sušičku a pračku ze svého chytrého telefonu. Pomocí funkce Care Advisor získáte odborné rady, jak nejlépe vyčistit vaše oblečení. A díky funkci MyFavourites si můžete uložit specifická nastavení pro často nošené věci.

Vysušte ještě více prádla – rovnoměrně a pohodlně

Rodinné XL programy umožňují rychle a šetrně usušit velké množství prádla najednou. Ať už se jedná třeba o povlečení, velký koš prádla nebo snímatelný potah ze sedačky, Programy XL Povlečení a XL Mix jsou zde pro vás. Ušetříte nejen čas, ale i energii.

Dokonale usušené při poloviční teplotě*

Technologie GentleCare u sušiček Electrolux díky tepelnému čerpadlu suší prádlo téměř při poloviční teplotě. Vaše oděvy nejsou nikdy vystaveny zbytečně vysokým teplotám.

*Ve srovnání s teplotou vzduchu v bubnu u běžných bubnových sušiček.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone