Detaily produktu

Vestavná pračka kombinovaná se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 3-in-1 vám díky svým programům praní, sušení a páry zjednoduší vaše prací potřeby. Parní program Steam spotřebuje o 96 % méně vody* a je šetrnější než běžné praní, takže napomáhá tomu, aby oblečení vypadalo déle co nejlépe.
* Interní test s 1 kg prádla na program Steam v porovnání s programem pro jemné prádlo.

Benefity

Osvěžte své oděvy a neutralizujte pachy* s programem Steam

Užívejte si pocitu právě vypraného prádla s minimální spotřebou vody. Osvěžením oděvů pomocí páry můžete neutralizovat pachy* a omezit pomačkání již za 25 minut. Pro ještě větší svěžest přidejte do programu Steam naši speciální vůni.

* Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře při cyklu Steam.

SYSTÉM DUALCARE: PÉČE NA MÍRU I PRO VLNU A JEMNÉ PRÁDLO

Systém DualCare přizpůsobí praní a sušení různým druhům materiálů a upravuje pohyb bubnu při cyklu sušení. Cykly praní a sušení pro vlnu byly schváleny společností Woolmark Company i pro praní a sušení vlny určené pouze pro praní v ruce.

SYSTÉM SENSICARE DOKÁŽE PŘIZPŮSOBIT DÉLKU CYKLU A ŠETŘÍ ENERGII I VODU

Ať máte malou nebo velkou náplň prádla, systém SensiCare automaticky přizpůsobí dobu praní a sušení velikosti náplně, čímž šetří energii i vodu. Pro efektivnější péči o oblečení a udržitelnější využívání zdrojů.

CYKLUS MIXCARE 69' ÚČINNĚ ČISTÍ OBLEČENÍ BEZ PŘEDCHOZÍHO TŘÍDĚNÍ

Cyklus MixCare upravuje při praní každodenních smíšených náplní spotřebu energie a dobu sušení na základě hmotnosti náplně. Vypere oblečení na 30 °C za pouhých 69 minut. Pro optimální výsledky a účinně vyprané prádlo využijte cyklus MixLoad.

S naší tichou pračkou kombinovanou se sušičkou si můžete užívat klidné domácnosti.

Naše tichá vestavná pračka kombinovaná se sušičkou je navržena tak, aby fungovala tiše za dveřmi skříňky. To znamená, že můžete spustit cyklus a zároveň si zachovat klidné a pohodové prostředí pro všechny ostatní činnosti.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone