Detaily produktu

Pračka 600 SensiCare zjistí množství náplně, upraví čas, množství vody a energie pro každé praní – od jednoho kila až po plnou náplň.

Benefity

SensiCare  – ušetří až 30 % času, vody a energie s technologií zjištění objemu náplně*

SensiCare je technologie zjištění objemu náplně, která zkontroluje velikost náplně a upraví program tak, aby se ušetřilo až 30 % času, vody a energie na jedno praní.* To zaručuje přesné praní na míru pro každé oblečení.

*Na základě interních testů času, spotřeby vody a energie na 1 kg náplně v porovnání s maximální náplní 30°C cyklu pro bavlnu při použití technologie SensiCare, která upravuje program na základě velikosti náplně.

Kratší doba praní díky funkci Time Manager®

Neperte déle, než je potřeba. Vyperte si oblečení s pomocí nastavitelné funkce Time Manager® ve 4 krocích a perte rychleji.

Program Hygiena odstraňuje 99,99 % bakterií a virů*

Program Hygiena certifikovaný společností Swissatest pracuje s teplotou přesahující 60 °C a využívá prací cyklus a páru a díky tomu odstraňuje více než 99,99 % bakterií a virů. Redukováno je také množství pylů a alergenů, aby bylo vaše oblečení hygienicky čisté po každém praní.

* Testováno na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a bakteriofága MS2 v externím testu provedeném společností Swissatest Testmaterialien AG v roce 2021 (testovací protokol č. 202120117)

Rychlé praní, rychlé výsledky

Program Rychlý 20 min vám umožní rychlé a lehké praní. Várku 3 kg prádla zvládne za pouhých 20 minut.

Invertorový motor+ je energeticky účinný a odolný

Invertorový motor+ je energeticky účinnější než standardní invertorové motory díky technologii motoru, která využívá permanentní magnet.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone