Detaily produktu

Se systémem SteamCare v naší vestavěné pračce PerfectCare 700 můžete místo praní osvěžovat oblečení párou a ušetřit více než 40 l vody* na jeden cyklus – a pomůžete tak prodloužit životnost svého oblíbeného oblečení.
*Interní test s náplní 1 kg prádla, parní program vs. program na jemné prádlo.

Benefity

Osvěžte své oblečení a neutralizujte pachy* s programem FreshScent

Užívejte si pocitu právě vypraného prádla se zlomkovou spotřebou vody. Osvěžením oblečení párou neutralizujete pachy* a omezíte pomačkání během 25 minut. Pro ještě více svěžesti přidejte při programu FreshScent naši vůni pro parní program.

* Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v rámci cyklu FreshScent.

Ušetřete až 30 %* vody, energie a času se systémem SensiCare

Systém SensiCare přizpůsobí nastavení každého programu množství náplně. Inteligentní senzory snižují spotřebu vody, energie a času až o 30 %* pro efektivní praní – bez zbytečného opotřebení vašich oděvů.

*Interní test praní 1 kg prádla vs. maximální náplň s cílem porovnání spotřeby energie, vody a délky pracího cyklu pro program Bavlna při 30 °C, optimalizovaný pomocí SensiCare.

S naší tichou pračkou si můžete užívat klidnou domácnost.

Naše tichá vestavěná pračka je navržena tak, aby fungovala za dvířky skříňky zcela tiše. To znamená, že můžete spustit prací cyklus a zároveň si zachovat klidné a pohodové prostředí pro všechny ostatní činnosti.

TimeManager® umožňuje zkrátit cyklus, když máte málo času

Máte málo času? Žádný problém! Když potřebujete vyprat prádlo a přitom spěcháte, TimeManager® vám kryje záda. Dokáže zkrátit prací program tak, aby lépe vyhovoval vašemu časovému plánu.

Program Hygiene odstraňuje bakterie a viry

Program Hygiene je vysoce účinný prací cyklus, který z oblečení odstraňuje bakterie a viry. Udržováním teploty praní nad 60 °C můžete také snížit množství alergenů.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone