Detaily produktu

Pračka 800 UltraCare zaručeně vypere každé vlákno vašeho oblečení. Díky předmíchání a rovnoměrnému rozdělení pracího prostředku a aviváže dosahuje velmi účinného praní při nízké teplotě a krátkém cyklu.

Benefity

UltraQuick 49 min – odstranění všech nečistot i při nízké teplotě,* šetří až 30 % energie.**

UltraQuick 49 min je energeticky účinnější* a výkonnější program optimalizovaný pro každodenní používání. Při nízké teplotě (30 °C) a v krátkém čase (49 minut) přináší kompletní odstranění skvrn, perete-li dohromady směs prádla z bavlny a syntetiky.**

*Podle externího testu odstranění 50 běžných skvrn v domácnosti s pomocí programu UltraQuick 30 °C při náplni o hmotnosti 5 kg **Podle interního testu porovnávajícího spotřebu energie programu na bavlnu, který pracuje při teplotě 40 °C, a 49minutového programu UltraQuick, který pracuje při teplotě 30 °C

UniversalDose® aktivuje prací kapsle PODS® o 60% rychleji.*

Jedinečná zásuvka UniversalDose® je optimalizována pro všechny prací prostředky a poskytuje o 60 % rychlejší rozpouštění pracích kapslí PODS®.* Zásuvka na prací prostředky je snadno otvíratelná a odstranitelná, přičemž vodní trysky zajistí vždy čistou zásuvku. Prací prostředek zůstane v zásuvce, dokud se cyklus nespustí, čímž se sníží jeho plýtvání.

Na základě interního testu s použitím hodinového programu Bavlna na 30°C, který porovnává aktivaci pracích kapslí PODS® v zásuvce UniversalDose® s použitím kapslí přímo v bubnu.

Osvěžte je párou a znovu oblečte s úsporou až 96 % vody.*

25-minutový program SteamRefresh je vhodný pro jemné prádlo a spotřebuje méně vody než běžné praní. Pro ještě svěžejší pocit můžete přidat parní vůni Electrolux.

*Na základě interního testu spotřeby vody porovnávajícího SteamRefresh s programem Jemné prádlo na 30°C s náplní 1 kg.

Buben Care je šetrný k vašemu oblečení.

Buben Care umožňuje oděvům hladce klouzat díky polštářkovému vzoru bubnu a zvedacímu žebru. Díky unikátnímu vzoru bubnu je šetrný k vašemu oblečení.

SensiCare+ – ušetříte až 40 % času, vody a energie díky technologii zjištění objemu náplně*

SensiCare+ je technologie snímání náplně, která zjišťuje velikost náplně a upravuje program tak, aby ušetřil až 40 % času, vody a energie na jednu náplň.* To zajišťuje přesné praní na míru každému oděvu.

*Na základě interního testu spotřeby času, vody a energie 1 kg náplně ve srovnání s maximální náplní v cyklu Bavlna 30°C pomocí SensiCare+, který upravuje program podle velikosti náplně.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone