Objevte

Myčky nádobí 

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spolehněte se na vyspělé funkce spotřebičů Electrolux. Ty vám ušetří čas i práci, abyste si mohli vaření užívat. Jak by se vám líbila myčka, ke které se nemusíte ohýbat? Inovativní technologie ComfortLift vám takové pohodlí poskytne.

Technologie ComfortLift v akci

ComfortLift je první myčkou nádobí, která do kuchyně vnáší nebývalé pohodlí. Její kouzlo tkví v jedinečném inovativním ergonomickém mechanismu, který zajišťuje pozvednutí spodního koše myčky, aby vám maximálně usnadnil její plnění i vyklízení. Myčka ComfortLift nejenže zajistí pohodlnější manipulaci s nádobím, ale díky elegantnímu provedení se navíc stane ozdobou vaší kuchyně.

Nebývalé pohodlí

Inovativní mechanismus ComfortLift zdvihá spodní koš myčky tak, abyste se k němu nemuseli ohýbat. Tím vám jednak usnadní plnění a vyklízení myčky, ale uleví také vašim zádům. Spodní koš se i s nádobím vysune do optimální pozice tlumeně a nadzvednutí koše je díky integrované páčce zčásti zautomatizované. Péče o nádobí nikdy nebyla příjemnější.

Rozlučte se s nevzhlednými skvrnami a mapami

Technologie AirDry v poslední fázi mycího cyklu automaticky pootevře dveře myčky, aby uvnitř lépe cirkuloval vzduch. Ten zajistí perfektně suché nádobí beze skvrn od vody. Můžete se tak spolehnout, že i váš sváteční jídelní servis bude po umytí vždy v perfektní formě. Interní osvětlení navíc zajistí, že budete mít o nádobí v myčce optimální přehled.

Pozvedněte svá očekávání díky pohodlnější manipulaci s nádobím. Držáky SoftGrip navíc zajistí perfektní lesk vašich sklenic a funkce AirDry se postará o přirozený proces sušení bez nevzhledných map.

Jemná k vašemu nádobí i k vám. Myčka nádobí s inovativním zdvihacím mechanismem spodního koše šetří čas i vaši páteř. Dopřejte svým sklenkám na víno prvotřídní péči díky šetrným držákům SoftGrip.

Zpříjemněte si péči o nádobí díky systému, který zvedá spodní regál myčky tak, abyste se kvůli nádobí nemuseli ohýbat. Sklenky umístěte do šetrných držáků SoftGrip a těšte se na perfektní čistotu.

1
Satelitní sprchovací rameno

Silný proud ze speciálního satelitního ramene umyje i těžko dostupná místa a zajistí perfektní čistotu nádobí v celém prostoru myčky.

 

 

2
TimeBeam®

Optická signalizace TimeBeam® zobrazuje stav programu a zbývající čas promítá pomocí barevného osvětlení na podlahu.

3
ComfortRails

Speciální tlumiče zajišťují tichý a bezpečný návrat koše myčky zpět na své místo. Bez hluku a šetrně.

Šetrná péče o sklo

Funkce SoftSpikes® a SoftGrips zajistí, že vaše skleničky zůstanou během mytí na místě. Speciální mycí program pro péči o sklo GlassCare 45 ° nejdříve umyje nádobí při snížené teplotě. Poté jej opláchne při teplotě 60 °C a vše završí šetrným ochlazením. Skleněné nádobí tak ochrání před popraskáním či škrábanci.

Bez obav o slavnostní sklo

Pro ty, kteří raději umývají skleničky pro mimořádné příležitosti v ruce, vyvinul Electrolux oceněný ochranný koš na sklo GlassBasket. Ten pojme až osm sklenic, které díky němu budou po celou dobu mycího cyklu jako v bavlnce.

Oceněný design

Plně zabudované myčky RealLife® kombinují nadčasový design a nejmodernější technologie. Mycí program s provozním hlukem na úrovni šepotu a mimořádně šetrná péče o křehké nádobí byly oceněny prestižní cenou if Design Award. Dalším oceněním, které inovativní myčka získala, je Red Dot Design Award za nejlepší produktový design.

Objevte myčku nádobí, která splní vaše představy

Chcete se dozvědět více?

Vítaná úleva pro záda

Láká vás představa pohodlnější a rychlejší manipulace s nádobím? Myčky nádobí ComfortLift vám to díky systému, který zvedá spodní koš myčky, umožní. Chcete se o ComfortLift dozvědět více?

Máte chuť zažít víc?

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?