Detaily produktu

Náš nejtišší vysavač, hlučnost pouze 57 dB (A). Díky technologii SmartMode, hubici OneGo Power Clean a vysoce kvalitnímu omyvatelnému filtru, který účinně absorbuje prach, roztoče, pyl a alergeny, je prostředí vaší domácnosti ještě čistější a zdravější.

Benefity

Electrolux - Sáčkový vysavač - PD82-4MB

Automatická regulace výkonu

Technologie SmartMode automaticky detekuje typ podlahy a přizpůsobí tomu výkon vysavače. Díky tomu můžete snadno a důkladně vysávat koberce a tvrdé podlahy bez toho, aniž byste museli měnit nastavení vysavače.

Electrolux - Sáčkový vysavač - PD82-4MB

Náš nejtišší vysavač, hlučnost pouhých 57 dB (A) *

Inovativní systém PureSound dělá z PURE D8.2 náš nejtišší vysavač. Vysávat tak můžete kdekoliv bez toho, aniž byste rušili ostatní. *Měřeno v souladu s nařízením Komise (EU) č. 666/2013 ze dne 8. července 2013.

Electrolux - Sáčkový vysavač - PD82-4MB

Vždy dokonalé výsledky

Vysavač Pure D8.2 má hubici s úplně novým designem OneGo Power Clean, která umožňuje vynikající sběr velkých i malých částic prachu a špíny bez ohledu na typ podlahy.

Electrolux - Sáčkový vysavač - PD82-4MB

Ekologický vysavač

Vysavač je vyroben z 55% z recyklovaných materiálů a je ohleduplný k životnímu prostředí. PURE D8.2 ztělesňuje kvalitu a současně šetří přírodu.

Electrolux - Sáčkový vysavač - PD82-4MB

Snadné přenášení a manévrování

Vysavač lze pohodlně zvednout a jednoduše přenést díky speciálně navržené ergonomické rukojeti, která byla umístěna do středu tak, aby se váha vysavače rovnoměrně rozložila. Manévrování ulehčují také pogumovaná extra velká kolečka, která zároveň chrání vaše podlahy.

Příslušenství

Recenze

Co myslíte?
Pomozte nám s vylepšováním našich spotřebičů

Vaše názory nám pomáhají se zlepšovat a ostatním zákazníkům pomáhají s výběrem spotřebiče. K zahájení recenze zadejte počet hvězdiček.

Napište recenzi

Vítejte. Toto je váš prostor. Podělte se s námi o svůj názor. Každá zpětná vazba se počítá.

Poskytněte recenze jako host níže nebo se přihlaste a zanechte recenzi

{{ props.errorNickname }}

Toto se zobrazí vedle vaší recenze. Prosím nepoužívejte vaše celé jméno. V takovém případě se recenze nepublikuje

K potvrzení vaší recenze potřebujeme vaši e-mailovou adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznické recenze by se měly zaměřovat především na kvalitu, design a hodnotu spotřebiče. Pro zpětnou vazbu týkající se služeb, zásilky nebo instalace kontaktujte Zákaznické služby. Každá recenze projde před zveřejněním na tomto webu schválením. Další informace naleznete v našich pokynech pro vytvoření recenze.

Odsouhlaste, prosím, podmínky

Velice vám děkujeme za vaši recenzi

Zkontrolujte si vaši schránku ohledně potvrzovacího e-mailu.

5

Maximální spokojenost

od Jarda z 19 prosince 2021

Vysavač je nezvykle tichý, lehký a s krásným designem. Cena odpovídá kvalitrě.

 • Design
  5
 • Funkce
  5
 • Kvalita
  5
 • Jarda doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text
5

Opravdu nejtišší vysavač

od Kateřina z 30 listopadu 2021

Dlouho jsem na trhu hledala vysavač, který by byl tichý, skladný a zároveň výkonný. Na doporučení známého jsme nakonec pořídili tento typ vysavače a splnil naše očekávání.
Ceně odpovídá kvalita a design by mohl být lepší, ale vliv na funkci nemá.
Nejprve jsem se přikláněla ke koupi bezsáčkového vysavače, na který jsme byli doposud zvyklí. Bohužel se mezi bezsáčkovými vysavači neprodává vysavač s tak nízkou hlučností. Může to být výzva pro Electrolux a už teď se těším na takový budoucí vysavač.

 • Design
  2
 • Funkce
  4
 • Kvalita
  4
 • Kateřina doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text
5

spokojenost

od Jan z 31 října 2021

maximálně spokojení: lehký neskutečně tichý, výborná manipulace, sestavování a rozpojování,

 • Design
  4
 • Funkce
  5
 • Kvalita
  5
 • Jan doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text
5

První zkušenosti - OK

od Lukáš z 16 května 2021

Vysavač využíváme na plovoucí podlahy, parkety a průmyslový koberec - na tyto povrchy funguje, vysaje prach, písek i kamínky, takže výkon je dostatečný. Že výkon nemá pro tvrdé podlahy další rezervy je mi poměrně jedno - předchozí vysavač s vyšším výkonem se k zemi pro změnu "lepil" což nebyl zrovna ideál a bylo potřeba výkon omezit / nevyužívat.
Co vidím jako výhodu, tak je opravdu tichý chod motoru, kdy hluk slyšíte hlavně z nasávací hubice. Je potřeba si zvyknout v automatickém režimu na změnu chodu motoru / přisávání na koberci (hodnotím jen průmyslový koberec - k vyššímu koberci se dostanu níže) - cesta vpřed, nižší výkon, cesta zpět vyšší - což je asi fajn, "nepřicucne" se. Na tvrdém povrchu mi přijde, že jede pořád na maximální výkon.
Druhá (asi důležitější) výhoda je ve zpracování hlavice - (to je za mě nejpalčivěší problém většiny výrobků na trhu...) Základní hlavice je tady "SUPER" - kromě velkého kolečka má i další přídavná, která nadnáší celou plochu hlavice, takže vysavačem konečně opravdu jezdíte a nedřete po podlaze.
Drobnou nevýhodu vidím v příslušenství - parketovou hlavici asi nemá smysl používat - zatím nevidím jediný důvod... Malý "vometák" hodnotím rozporuplně - pozitivum - malá spotřeba plastu na 3 varianty hlavice, negativum - v porovnání s 30 let starými nástavci (které dědí jeden přístroje vždy od staršího) nestojí za mnoho... ale ... vzhledem k jinému (užšímu) rozměru trubice si musím zvyknout... Štětiny jsou dlouhé, tvar kulatý, což nelze využít např. v rohových částech nábytku, štěrbinová varianta je OK, ale, klasickou masivní placatou štěrbinovku nenahradí (na vysávání nečistot v autě u sedaček zapomeňte). Poslední variantu nástavce nevyužiji vůbec - vlastně ani nevím k čemu by mohla být.
Na hodnocení kvality je brzy - zatím ho máme krátce, nicméně doufám, že zkušenost bude stejná jako s jinými produkty Electroluxu.
K samotné konstrukci - malý, lehký, velká kolečka. Pro vysávání chlupatých koberců asi žádné terno (při práci na kusovém koberci s proměnlivou výškou chlupů je funkce "SMART" celkem "STUPID" a raději volím variantu pevného výkonu. Nejraději bych dal 4 a půl hvězdy - 4 mi přijdou málo, 5 zase moc... ale... kdybych měl znovu vybírat, rozhodnutí bych nezměnil.

 • Design
  5
 • Funkce
  4
 • Kvalita
  5
 • Lukáš doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Zakoupili jste již tento produkt?

Zaregistrujte svůj produkt a využijte ho naplno. Najděte jednoduše podporu, příslušné náhradní díly a příslušenství, prostřednictvím odkazů níže.

Registrovat produkt Náhradní díly a příslušenství Podpora
Výhled na útesy a oceán