Detaily produktu

S mixérem Create 4 Compact Blender jsou zdravé návyky jednodušší. A chutnější. Vezměte banán, čerstvé bobulovité ovoce a trochu džusu. Rozmixujte. Nyní si můžete vychutnat čerstvé, zdravé smoothie a vzít si ho kamkoli s sebou.

Benefity

Praktická láhev 3 v 1, kterou si můžete vzít s sebou.

Rozmixujte své oblíbené ingredience přímo v cestovní láhvi 3 v 1, kterou si můžete vzít všude s sebou. Přidejte, co máte rádi, rozmixujte, uzavřete víčkem a vezměte si své smoothie, kamkoli chcete.

Konzistentní výsledek s několika rychlostmi a pulzní funkcí.

Vyberte si mezi dvěma rychlostmi a pulzní funkcí pro dokonalou konzistenci. Od drceného ledu po hladká smoothie – zajistěte si ty nejkonzistentnější výsledky mixování přesně podle vašeho přání.

Široká nabídka příslušenství pro mixování.

Prozkoumejte všechny možnosti mixování se širokou nabídkou příslušenství. Skleněná nádoba o objemu 600 ml je ideální pro domácí mixování, 2 cestovní láhve o objemu 600 ml a jedna o objemu 300 ml se skvěle hodí na smoothie na cesty a mlýnek na jemné mletí kávových zrn a ořechů.

Optimální mixování s čepelemi TruFlow®.

Ať si chcete nadrtit led nebo toužíte po smoothie s dokonalou konzistencí, čepele TruFlow® nabízejí při mixování spolehlivý a optimální výkon.

Díky kompaktnímu designu šetří místo.

Už žádné těžké a objemné mixéry zabírající místo na vaší pracovní desce. Mixér Create 4 Compact Blender zabírá mnohem méně místa a nechá vaši kuchyni dýchat bez nepořádku.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone