Detaily produktu

Můžete si být jisti, že oblečení není pomačkané a vždy vypadá svěže. Díky rychlému zahřátí a rovnoměrné distribuci páry zbavíte oděvy záhybů rychle a snadno.

Benefity

Rychlá a účinná.

Rychlé zahřátí zajišťuje, že oděvy můžete zbavit záhybů za 60 sekund. Rovnoměrná distribuce páry dodá oblečení vždy upravený a hladký vzhled.

Velký vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 1,2 l.

Vyjímatelný zásobník na vodu můžete postavit přímo pod kohoutek a snadno ho naplnit. Objem zásobníku činí 1,2 l, takže na jedno naplnění zvládnete vyžehlit více oděvů.

Žehlicí plocha odolná proti poškrábání.

Díky žehlicí ploše GLISSIUM XXX, která je odolná proti poškrábání, můžete žehlit s párou hladce a plynule. Rovnoměrná distribuce páry a snadné klouzání po oblečení umožňují hladké a bezproblémové žehlení ve všech směrech.

Kontrolka horké žehlicí plochy.

Budete tak vědět, když žehlička dostatečně vychladne, abyste ji mohli bezpečně uložit. Kontrolka horké žehlicí plochy na hrotu žehličky ukazuje, že je žehlicí plocha horká.

Automatická čisticí funkce.

Ochranou před usazováním vodního kamene prodloužíte životnost parní stanice. Řešení proti tvorbě vodního kamene FlushClean znamená, že vodní kámen odstraníte propláchnutím systému vodou.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone