Detaily produktu

Pračka 800 UltraCare zaručeně vypere každé vlákno vašeho oblečení. Díky předmíchání a rovnoměrnému rozdělení pracího prostředku a aviváže dosahuje velmi účinného praní při nízké teplotě a krátkém cyklu.

Benefity

UltraQuick 49 min – odstranění všech nečistot i při nízké teplotě,* šetří až 30 % energie.**

UltraQuick 49 min je energeticky účinnější* a výkonnější program optimalizovaný pro každodenní používání. Při nízké teplotě (30 °C) a v krátkém čase (49 minut) přináší kompletní odstranění skvrn, perete-li dohromady směs prádla z bavlny a syntetiky.**

*Podle externího testu odstranění 50 běžných skvrn v domácnosti s pomocí programu UltraQuick 30 °C při náplni o hmotnosti 5 kg **Podle interního testu porovnávajícího spotřebu energie programu na bavlnu, který pracuje při teplotě 40 °C, a 49minutového programu UltraQuick, který pracuje při teplotě 30 °C

Funkce SmartSelect na jedno kliknutí upraví praní podle vašich potřeb, a ušetří tak až 80 % energie, 50 % času a 20 % vody*

Vyberte cyklus a upravte intenzitu podle svých potřeb. Na základě vaší volby funkce SmartSelect poskytne zpětnou vazbu, upraví délku programu a teplotu a navede vás k tomu, jak ušetřit elektřinu, čas a vodu.

*Podle interního testu, který porovnává spotřebu elektřiny, času a vody při použití programu Bavlna 40°, nastavení SmartSelect Normal, s programem Bavlna 20°, nastavení SmartSelect Extra Light, při praní 4 kg prádla z bavlny.

Přesné dávkování AutoDose pomáhá snižovat spotřebu pracích prostředků až o 60 %*

AutoDose zaručuje přesné dávkování pracího prostředku a aviváže. Pomáhá předcházet ručnímu předávkování a může snížit spotřebu pracích prostředků až o 60 %.*

*Podle interního testu množství použitého pracího prostředku na 2kg náplň s pomocí dávkovací funkce AutoDose v porovnání s průměrnou ručně použitou dávkou podle interního panelového testu.

S aplikací máte aktuální informace v reálném čase a doporučení šitá na míru

Propojte svůj spotřebič s aplikací Electrolux, a získejte možnost dálkového ovládání, informace o stavu v reálném čase a doporučení, jak ušetřit na základě používání vašeho spotřebiče. Propojte s pomocí aplikace pračku a sušičku, a ušetřete čas díky synchronizovaným programům.

Osvěžte je párou a znovu oblečte s úsporou až 96 % vody.*

25-minutový program SteamRefresh je vhodný pro jemné prádlo a spotřebuje méně vody než běžné praní. Pro ještě svěžejší pocit můžete přidat parní vůni Electrolux.

*Na základě interního testu spotřeby vody porovnávajícího SteamRefresh s programem Jemné prádlo na 30°C s náplní 1 kg.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone