Detaily produktu

Pračka SteamCare rychle osvěží i jemné prádlo, které nepotřebuje ještě vyprat. Pára navíc pomáhá redukovat pomačkání* a eliminuje pachy.**
*Na základě interního testu porovnávajícího množství pomačkání na 100% bavlněné látce před a po cyklu SteamRefresh. **Na základě externího testu porovnávajícího zápach cigaretového kouře ve 100% bavlněné tkanině před a po cyklu SteamRefresh.

Benefity

Buben Care je šetrný k vašemu oblečení.

Buben Care umožňuje oděvům hladce klouzat díky polštářkovému vzoru bubnu a zvedacímu žebru. Díky unikátnímu vzoru bubnu je šetrný k vašemu oblečení.

S aplikací máte aktuální informace v reálném čase a doporučení šitá na míru

Propojte svůj spotřebič s aplikací Electrolux, a získejte možnost dálkového ovládání, informace o stavu v reálném čase a doporučení, jak ušetřit na základě používání vašeho spotřebiče. Propojte s pomocí aplikace pračku a sušičku, a ušetřete čas díky synchronizovaným programům.

Funkce SmartSelect na jedno kliknutí upraví praní podle vašich potřeb, a ušetří tak až 80 % energie, 50 % času a 20 % vody*

Vyberte cyklus a upravte intenzitu podle svých potřeb. Na základě vaší volby funkce SmartSelect poskytne zpětnou vazbu, upraví délku programu a teplotu a navede vás k tomu, jak ušetřit elektřinu, čas a vodu.

*Podle interního testu, který porovnává spotřebu elektřiny, času a vody při použití programu Bavlna 40°, nastavení SmartSelect Normal, s programem Bavlna 20°, nastavení SmartSelect Extra Light, při praní 4 kg prádla z bavlny.

Program QuickCare 69 min. - pro rychlé a efektivní praní smíšeného náplně

QuickCare 69 min. je rychlý a účinný prací program při 30 °C pro smíšené dávky bavlny a syntetiky.

Osvěžte je párou a znovu oblečte s úsporou až 96 % vody.*

25-minutový program SteamRefresh je vhodný pro jemné prádlo a spotřebuje méně vody než běžné praní. Pro ještě svěžejší pocit můžete přidat parní vůni Electrolux.

*Na základě interního testu spotřeby vody porovnávajícího SteamRefresh s programem Jemné prádlo na 30°C s náplní 1 kg.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone