Objevte

Chladničky s mrazničkou

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Chladničky Electrolux zajistí, že vaše potraviny budou vždy v nejlepší kondici. Salát zůstane křupavý a ryba bude jako právě vytažená z vody. Jedině z čerstvých surovin se vám podaří vyčarovat jídlo, kterým všechny okouzlíte.

Skutečná chuť oblíbených potravin

Dopřejte surovinám v chladničce delší a chutnější život. Technologie TwinTech® kombinuje dva chladící systémy, které pro vaše potraviny vytvoří to nejlepší prostředí s optimální rovnováhou chladu a vlhkosti. Vzduch v chladničce cirkuluje tak, aby jídlu dodal maximální čerstvost a zachoval jeho chuť. Mrazničce naopak vládne vzduch suchý, který brání vzniku nežádoucí námrazy.

Zužitkujte veškerý prostor

Uchovávejte potraviny plné chuti po delší dobu, ať už je v chladničce umístíte kamkoli. Systém MultiFlow zajistí potravinám perfektní čerstvost v celém prostoru chladničky – vpředu, vzadu, nahoře i dole. Postará se o to, aby v chladničce panovala ideální teplota a vlhkost a vzduch rovnoměrně cirkuloval kolem uložených surovin. Díky tomu vydrží vaše potraviny připravené ke konzumaci mnohem déle, a tak je nebudete muset vyhazovat. Skoncujte s plýtváním!

Chladnička podle vašich představ

Vytvořte každé surovině prostor na míru. Jak? Umožní vám to chladnička Electrolux CustomFlex. Ta nabízí jedinečný flexibilní systéme ukládání potravin prostřednictvím odnímatelných přihrádek. Poskládejte si vnitřní prostor chladničky tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Oblíbené potraviny tak budete mít vždy po ruce. Užívejte si svěží nápady i chutě.

Steak z čerstvého lososa před pečením a po něm
Technologie TwinTech®

Chladničky s mrazničkou FreshPlus uchovají všechny vaše potraviny čerstvé po delší dobu.

Detailní snímek chladničky Electrolux FreshPlus s potravinami na každé polici

Vždy optimální teplota

Ryba, která chutná, jako byste ji právě vytáhli z moře. O mimořádně čerstvou chuť se postarají chladničky s mrazničkou FreshPlus. Disponují totiž samostatným oddílem, který potravinám, jako je maso či ryby, dopřeje nižší teplotu. Díky nastavení ideální teploty budou vaše potraviny déle čerstvé a vždy plné chuti.

Čerstvě připravená porce salátu z chladničky s mrazničkou Electrolux s technologií TwinTech

Křupavý salát za každých okolností

Zapomeňte na mdlé a povadlé salátové listy. Vy si zasloužíte čerstvost! Připravujte saláty ze zeleniny, jejíž perfektní stav ohlídá zásuvka CrispFresh. Ta uchová zeleninu a ovoce v optimální skladovací vlhkosti a teplotě, a tak chrání jejich chuť a strukturu. CrispFresh nabízí objemný prostor, a tak se nemusíte bát ani většího nákupu, který díky ní vydrží mnohem déle čerstvý a lahodný.

Máte chuť zažít víc?

Inspirace od foodblogerů

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?