Detaily produktu

Přenosná klimatizace 600 Comfort zajišťuje chladný vzduch a zároveň udržuje nízkou hladinu hlučnosti. Nová aplikace Electrolux a intuitivní ovládání se snadno používají a sada oken se snadno instaluje.

Benefity

Snadno se instaluje a lze ji ovládat pomocí aplikace

Jednoduše nainstalujte s naší okenní sadou Window Kit pro dosažení maximálního chladicího výkonu v létě. Nastavte požadovanou teplotu a naplánujte si svůj oblíbený režim dálkově prostřednictvím aplikace Electrolux.

Optimalizovaná spotřeba energie

Přenosná klimatizace nabízí vynikající, energeticky efektivní chlazení a vytápění. S naší sadou Premium Window Kit¹ můžete ušetřit až o 28 % více energie díky pečlivějšímu utěsnění². ¹ Sada Premium Window Kit se prodává samostatně.

² Pokud je teplota v místnosti 26 °C a nastavená je na 20 °C, ušetříte s okenní sadou Premium Window Kit až 28 % energie na dosažení nastavené teploty oproti použití bez sady. Interní test provedený v místnosti o ploše 14 m² s relativní vlhkostí 60 % a venkovní teplotou 30 °C, po dobu 4 hod. a 30 min.

Pohodlné prostředí, tichý chod.

Vychutnejte si rychlé ochlazení v klidném a tichém prostředí díky nízké hladině hlučnosti 64 dB(A)3. ³Podle normy pro testy hlučnosti: EN 12102-2013

Dopřejte si pohodlí rychle a snadno

Pohodlné teploty prostředí můžete dosáhnout velmi rychle. Použijte sadu Premium Window Kit¹ a ochlaďte požadované prostory za dobu kratší až o 60 %². ¹ Sada Premium Window Kit se prodává samostatně.

² Pokud je teplota v místnosti 26 °C a nastavená je na 24 °C, s okenní sadou Premium Window Kit dosáhnete požadované teploty za 8 min., v porovnání s 20 min. bez sady. Interní test provedený v místnosti o ploše 14 m² s relativní vlhkostí 60 % a venkovní teplotou 30 °C.

Udržitelné řešení snižuje dopad na životní prostředí

Udržitelnější cesta: Použitým chladivem je udržitelné plynné chladivo R290, které snižuje potenciál globálního oteplování (GWP) přenosného klimatizačního zařízení o 99,8 % ve srovnání s přenosnými klimatizačními zařízeními, které používají plynné chladivo R410a.

Ochlaďte si domácnost přímo z telefonu

S naší ovládací skříňkou WiFi ControlBox vás bude doma vždy čekat dokonalá teplota. Její pomocí můžete ovládat klimatizaci ve vaší domácnosti odkudkoli prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Můžete sledovat a nastavovat teploty a rychlost ventilátorů v každé místnosti. Budete se tak vždy vracet do pohodlí, které může poskytnout pouze váš domov.

Příslušenství

Podpora

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství
woman on couch with mobile phone