Detaily produktu

S čističkou vzduchu Well A7 si užijete čistější a zdravější domov. Naše první řada víceúrovňových čističek je navžená tak, aby ji bylo možné umístit jak na podlahu, tak zavěsit na stěnu a ušetřit podlahový prostor. Pečlivě vybrané dekorační potahy z textílie Kvadrat umožňují vkusné přizpůsobení zařízení v místnosti.
1. Dekorační sada se prodává zvlášť.

Benefity

Stylová a tichá

Výrazný a moderní design modelu Well A7 je vytvořený tak, aby se začlenil do interiéru ložnice nebo jiných místností. Úroveň hlučnosti 23 dB(A)* je podobná jemnénu dešti a je navržená tak, aby nerušila atmosféru vašeho domova.

*Hlučnost při nejnižších otáčkách ventilátoru, měřená ze vzdálenosti 1 metr před zařízením.

Lehká, přenosná a přizpůsobitelná

Přeneste čističku vzduchu Well A7 v jedné ruce do místnosti, ve které ji právě potřebujete a přizpůsobte si ji tak, aby vynikla nebo naopak splynula s okolím. Postavte ji na dvě nožičky do nakloněné polohy na podlahu nebo ji zavěste na stěnu a ušetříte tak místo na podlaze. **

**Speciální příslušenství, prodává se samostatně.

Výkonné pětistupňové čištění vzduchu

5-stupňový systém čištění vzduchu umožňuje zachytit až 99,97% částic o velikosti jen 0,3 mikrometru (μm).***

*** Na základě testů vykonaných externím testovacím orgánem v roce 2020 podle normy STP0014 Rev 09 v souladu s předpisy US FDA GMP 21CFR, části 210, 211 a 820.

Vyčistí vzduch v místnosti jen za 7 minut ****

Systém proudění vzduchu v zařízení Well A poskytuje 360-stupňové násávání vzduchu s designem, který pokrývá okraje předního panelu, v kombinaci s 3D ventilátorem a pětistupňovou filtrací vzduchu. Vzduch v místnosti vyčistí jen za 7 minut.

**** Na základě interních testů podle normy ANSI-AHAM AC-1-2015 v roku 2020. Doba čištění na základě testu vykonaného při nejvyšší rychlosti ventilátoru v místnosti o rozloze 10 m².

Připojení a ovládání přes aplikaci

S aplikací Electrolux Wellbeing můžete kontrolovat a plánovat konkrétní úkoly. Díky senzorům na detekci částic (PM 1, 2.5, 10) a všech těkavých organických sloučenin upravuje čistička Well A7 rychlost čištění vzduchu na základě hodnot zjištěných ve vaší domácnosti.