Detaily produktu

Uklízejte odkudkoli. Robotický vysavač 600 vám umožňuje naplánovat si čas úklidu a sledovat jeho postup pomocí mapy úklidu. To vše prostřednictvím naší intuitivní aplikace. Pro důkladný úklid, kdykoli budete chtít a ať jste kdekoli.

Benefity

Ovládejte robotický vysavač pohodlně pomocí naší aplikace

Sledujte robotický vysavač odkudkoli pomocí živé mapy úklidu. Naše aplikace se snadnou obsluhou vám také umožňuje naplánovat si úklid na základě vašeho programu.

Čisté podlahy na jedno nabití – až 120 minut provozu*

S dobou provozu až 120 minut* při plně nabité baterii se robotický vysavač uprostřed úklidu nezastaví. Zajistěte, aby byly podlahy ve vašem domě kompletně vyčištěné.

*Interní testy dokládají až 120 minut používání v minimálním režimu, který odpovídá vypočítané podlahové ploše až 84 m2.

Díky silnému tahu zachytí vysavač i malé částice, např. srst domácích mazlíčků.

Zajistěte si vynikající výsledky čištění s tímto robotickým vysavačem. Je vysoce účinný při odstraňování středně velkých a velkých nečistot o velikosti 2–7 mm, jako jsou strouhanka, rýže nebo zvířecí srst*. Zanechá vaše podlahy viditelně čisté.

*Na základě interních testů podle IEC 62885-7

Snadno se pohybuje po vašem domě na základě účinného vzorce úklidu

Ty správné pohyby. Tento robotický vysavač využívá k uplatnění efektivního vzorce při úklidu technologii gyroskopu. Můžete si tedy být jisti, že vaše podlahy budou skutečně čisté.

2vrstvý filtrační systém odstraňuje až 99,5 %* jemných částic o velikosti 0,35–10 µm.

Čistší vzduch. Náš pokročilý robotický vysavač je vybaven 2vrstvým filtračním systémem, který zabraňuje uvolnění až 99,5 %* prachových částic z výfuku vysavače do vzduchu. Pomáhá vám udržet zdravější domov.

*Testováno nezávislým zkušebním institutem podle normy ISO20463 pro jemné částice o velikosti 0,35–10 µm.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora