Detaily produktu

Tyčový vysavač řady 500 s hubicí na tvrdé podlahy, poskytuje pohodlné vysávání všech tvrdých povrchů s vynikajícím výkonem a ergonomickým designem. Odnímatelná ruční jednotka s příslušenstvím se bez problému přizpůsobí úklidu jakéhokoliv povrchu. Pro využití na koberce doporučujeme dokoupit hubici PowerPro Multisurface na všechny povrchy. Všechny modely jsou vyrobeny udržitelně, z recyklovaného plastu.*
* Obsah recyklovaných plastů v % se pohybuje v rozmezí 64–74 % mezi modely akumulátorových vysavačů Electrolux 500.
Přečtěte si více

Benefity

Hubice na tvrdé podlahy PowerPro hard floor – až 100 % zachycení prachu ve štěrbinách*

Hubice PowerPro hard floor na tvrdé podlahy efektivně zachytí vše od jemného prachu až po drobné kamínky v jednom kroku, na dřevěných podlahách nebo dlaždicích.

*Na základě interních testů podle IEC 62 885-4.

Udržuje výkon i při naplnění nádoby na prach*

Užijte si nekompromisní výkon během celého úklidu. Nově upravená nádoba na prach zajišťuje, že je zachován dlouhotrvající výkon i při vysávání většího množství prachu *

*Zachovává 99 % počátečního čisticího výkonu při naplnění nádoby na prach podle normy IEC 62885-2 vydání 1.0: 5.1, 5.7 a 5.9 při nastavení maximálního výkonu

Rychlé a pohodlné uklízení s odnímatelnou ruční jednotkou

Užijte si vysavač s vynikajícím ergonomickým designem pro pohodlný úklid různých povrchů. Ruční jednotku lze snadno vyjmout pro rychlé čištění menších nebo těžko přístupných míst.

Až 50 minut provozu** pro pohodlné uklízení bez přerušení

Ukliďte celý dům na jedno nabití. Využívejte až 50 minut provozu* s plnou baterií a užívejte si pohodlné uklízení bez přerušení.

*Interní testy ruční jednotky v režimu minimálních otáček podle normy IEC 62885-4, kde je přístroj zapnut v režimu minimálních otáček. Ruční jednotka je vyjmuta a měření se provádí na ruční jednotce.

5stupňová filtrace pro čistší vzduch ve vaší domácnosti

Odstraňuje až 99 % mikroskopických částic prachu* pro čistší vzduch a zdravější domácnost při úklidu.

*Odstraňuje až 99 % mikroskopických částic prachu až do velikosti 0,3–10 µm na základě interní zkoušky podle EN60312-1:2017.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone