Objevte

Pračky se sušičkou

Pračky se sušičkou zvládnou vše

Technologie DualCare přináší to nejlepší z praní i sušení v jediném spotřebiči. Zapomeňte na ruční praní a sušení naplocho, protože nyní můžete prát a sušit i to nejchoulostivější oblečení. Naše pračky se sušičkou vám přináší veškerý komfort a přitom zaberou jen polovinu místa. Proto jsou skvělým řešením pro každého, kdo nemá doma příliš mnoho prostoru, a nebo zkrátka nechce kupovat dva spotřebiče.

Hodiny vedle pračky se sušičkou DualCare

Šetřete čas, perte a sušte zároveň

Pračka se sušičkou Electrolux vám ušetří čas a zároveň i místo. Dokáže najednou vyprat a usušit až 6 kg prádla. To je například 24 košil. Stačí stisknout jediné tlačítko. Není nutné volit dva programy, pouze se vrátíte pro svěží, vyprané a usušené prádlo, které můžete ihned uložit do skříně.

V pračkách se sušičkou značky Electrolux, které získaly modrý certifikát Woolmark, lze bezpečně prát a sušit dokonce i vlněné prádlo, které je určeno pouze k ručnímu praní.

Cathryn Lee

Společnost Woolmark

Pračka se sušičkou DualCare

S pračkami se sušičkou DualCare můžete bezpečně prát a sušit vaše vlněné prádlo v rámci jednoho programu.

Pračka se sušičkou DualCare

Jistota šetrné péče

Pračky se sušičkou značky Electrolux jsou prvními na trhu, které získaly modrý certifikát Woolmark. Společnost Woolmark je přední světovou organizací zabývající se péčí o vlnu. Její modrý štítek potvrzuje, že v nich lze bezpečně prát a sušit vlněné prádlo, které je určeno pouze k ručnímu praní. Vaše svetry tak budou vždy krásně měkké a příjemné na dotek a vydrží déle jako nové.

Z poloviny hladká a z poloviny pomačkaná košile demonstrující účinek páry na prádlo

Parní lázně pro vaše oblečení

Chcete, aby vaše prádlo bylo neodolatelně měkké a příjemné na dotek? Stačí vložit ho do bubnu a pračka se sušičkou DualCare se postará o to, aby bylo stále jako nové. Technologie OptiSense automaticky nastaví program podle velikosti náplně a přizpůsobí jej tak, aby nedocházelo k přepírání ani přesušování. Ať už perete 3, 6 nebo 9 kg prádla, program vždy ukončí praní i sušení v pravý čas. Vaše prádlo je tak chráněné a zachovává si stejné vlastnosti, jako byste si ho právě přinesli nové z obchodu.

Prádlo nikdy neperte příliš dlouho a nepřesušujte

Chcete-li dosáhnout u vašeho prádla neodolatelné měkkosti a dojmu, že je jako nové, jednoduše ho vložte do bubnu a nechte pračku se sušičkou DualCare postarat se o zbytek. Technologie OptiSense automaticky nastaví váš program podle velikosti náplně. Ať už perete 3, 6 nebo 9 kg prádla, prádlo nikdy nebudete prát příliš dlouho ani ho nepřesušíte. Vaše oblečení tak zůstane déle nové a svěží.

Panel s displejem pračky se sušičkou DualCare

Nejvyšší kvalita pro dlouhou životnost

Všechny naše kombinované pračky se sušičkou DualCare jsou vybaveny tichým, odolným a spolehlivým invertorovým motorem. A protože jsme o jeho kvalitách přesvědčení, nabízíme vám na všehny produkty s invertorovým motorem prodlouženou záruku v délce 10 let.