Čističky vzduchu Pure A9

Váš domov čistě bez virů a bakterií

Čističky vzduchu PURE A9

Naše čističky vzduchu Pure A9 s konektivitou neustále vyhodnocují kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reagují na změny. Plynulá spirálová cirkulace čistí vzduch až 3x rychleji než předchozí generace. Mobilní aplikace umožňuje plnou kontrolu a ovládání odkudkoliv. Na výběr máme celkem 4 modely, které se liší barevný provedením, velikostí a kapacitou výměny vzduchu.

I přes zavřená okna a dveře se do interiéru dostávají různé alergeny, které pak ve svých domovech dýcháme. Dokonce i v uzavřeném prostoru dochází ke znečišťování vzduchu, které přes veškerá hygienická opatření nelze eliminovat.

Proto jsme vyvinuli čističku vzduchu Pure A9, která velmi účinně a efektivně čistí vzduch od alergenů, roztočů, prachu a všech ostatních znečišťujících látek.

Seznamte se s naší čističkou vzduchu

Ochrana před smogem a jinými nečistotami

Kvalita ovzduší má bezprostřední vliv na naše zdraví. Vícestupňový systém filtrace čističky vzduchu Pure A9 dokáže eliminovat jemné částice prachu (PM 2,5 a PM 10), pyly a nepříjemné pachy. Díky tomu můžete ve své domácnosti dýchat čistý a zdravý vzduch.

Jedinečný vzhled

Čistička vzduchu Pure A9 se stane nejen vaším strážcem zdravé domácnosti, ale i dekorativním prvkem interiéru. Špičkové technologie jsme ukryli do moderního designu, který odráží současný životní styl. Minimalizovali jsme použití plastu a naopak přidali kov, textil a dřevo.

Okamžitě reaguje na změny

Unikátní technologie PureSense neustále monitoruje kvalitu vnitřního i vnějšího vzduchu a podle toho automaticky přizpůsobuje rychlost čištění. Aktuální stav ovzduší u vás doma vidíte na první pohled díky barevné signalizaci.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace vám dává plnou kontrolu nad kvalitou vzduchu u vás doma, ať už jste přítomni, nebo na cestách. Odkudkoliv tak můžete upravovat veškerá nastavení, abyste se vždy vrátili do čistého prostředí.

Rovnoměrné čištění vzduchu

Čistička vzduchu Pure A9 je vhodná i do velkých prostor s výměrou až 92 m2. Technologie AirSurround vytváří plynulý spirálový pohyb vzduchu, který se tak lépe a rovnoměrně dostane do celé místnosti včetně nejvzdálenějších koutů. Tato účinná cirkulace zajistí až 3x rychlejší vyčištění vzduchu než předchozí generace těchto spotřebičů.

Extrémně tichý provoz

Čistička vzduchu Pure A9 pracuje velmi tiše. Při nízkém provozu dosahuje hlučnosti pouhých 17 dBA, při kterém můžete spát nebo relaxovat. I při plném výkonu sotva zaznamenáte její hladinu hluku 49 dBA*, které odpovídají běžné konverzaci mezi lidmi. *Měřeno ve vzdálenosti 1 m od přední strany přístroje.

Zbavte se nepříjemného zápachu

Čistička vzduchu Pure A9 je vybavena chytrými senzory a uhlíkovým filtrem, který odstraní nepříjemné pachy, včetně cigaretového kouře.

Bojujte proti alergiím

Čistička vzduchu Pure A9 s vysokou účinností filtrace promění váš domov v bezpečné místo i když trpíte alergiemi.

Adaptuje se na různá prostředí

Každá domácnost je jiná. Proto jsme vyvinuli řadu filtrů, které si poradí se specifickými nároky okolního prostředí. Ať už je to filtrace nepříjemných pachů, alergenů nebo prachu (PM2,5 a PM10). Vždy si mezi nimi najdete pro sebe ten nejvhodnější.

Vynikající filtrace

Systém 5stupňové filtrace zajišťuje všestranné čištění vzduchu ve vaší domácnosti. Pokud máte specifické požadavky na kvalitu vzduchu, můžete si vybrat z naší nabídky několika sezónních filtrů. Každý z nich je navíc opatřen inteligentním štítkem, který hlídá jeho životnost. Filtry tedy můžete měnit a znovu použít podle aktuální situaci a potřeby.

Přizpůsobí se každé situaci

Každá domácnost je unikátní. Proto jsme vyvinuli sadu filtrů, které vyhovují specifickým podmínkám a potřebám interiéru. U nás najdete ten správný filtr, ať už jde o filtrování nepříjemných pachů, alergenů nebo prachových částic PM2,5 a PM10.