Průvodce nákupem

Najděte ideální příslušenství pro své vaření

Kolekce nádobí

Odolné nádobí s vynikajícím výkonem pro indukční varnou desku. Prohlédněte si naši všestrannou kolekci s rendlíky, pánvemi a hrnci – vše v odpovídajícím prémiovém designu. S jádrem z třívrstvého hliníku a vnější vrstvou z magnetické oceli je toto nádobí optimalizováno pro indukci, ale dokonale funguje na všech typech varných desek. Vhodné pro mytí v myčce nádobí i pro použití v troubě do 250 °C.

Základy pro vaření
v parní troubě

Vylaďte své vaření v páře k dokonalosti s originálním příslušenstvím určeným pro parní trouby Electrolux.

Vařte v čisté páře
Sada pro vaření v páře obsahuje plechy z nerezové oceli, na které se vejdou všechny druhy surovin od zeleniny až po ryby a zvěřinu. Drobné perforace odvádějí přebytečnou vodu a umožňují vaření v čisté páře pro dokonalé výsledky. Nádobí lze snadno mýt v myčce.

Vlastníte troubu s programem Sous-Vide?
Sáhněte po našich vakuových sáčcích profesionální kvality, které jsou neocenitelné při vaření metodou Sous-Vide při teplotách až 120 °C. Dopřejte si dokonale chutné výsledky, jimž se žádná jiná technika vaření nevyrovná.

Pro světoběžníky

Asijská kuchyně – Na grilovací desce Teppanyaki je dostatek prostoru pro přípravu pokrmů inspirovaných pouličním jídlem z Dálného východu. S naší pánví Wok Infinite zase můžete během okamžiku vařit a smažit a je ideální i pro servírování.

Italská kuchyně Set na pizzu vám umožní upéct pizzu a focacciu tak křupavou, jakou dokáže zajistit pouze profesionální pec. Špagety al dente zase snadno uvaříte a scedíte s nerezovým sítem na těstoviny.

Panamerická kuchyně – Ať už máte chuť na grilované maso nebo mořské plody, Plancha gril je spolehlivou volbou, jak si užít grilování po celý rok. Nebo zkuste grilovat na solné desce vyrobené z růžové himálajské soli. Maso, ryby i zeleninu obohatí o zdravé minerály a vystačíte se i s menším množstvím másla či oleje. Vychlazenou desku můžete použít k servírování studeného občerstvení nebo zmrzliny.

Vaříme v mikrovlnné troubě

Nádobí pro vaření v mikrovlnné troubě
Vařte a servírujte těstoviny, zeleninu nebo ryby přímo v sadě na vaření Electrolux. Jednotlivé díly můžete mýt v myčce nádobí a díky stohování se i snadno skladují.

Omelety během okamžiku
Omeletovač do mikrovlnné trouby typu „vše v jednom“ je ideální pro vaše ranní omelety. Stačí jen vyšlehat všechny ingredience dohromady a vložit do mikrovlnné trouby.

Čištění

Pro vaši varnou deskuKrém na čištění sklokeramické desky odstraňuje připálené zbytky jídla, leští vaši sklokeramickou desku a zanechává na ní ochranný film, který usnadňuje budoucí čištění.

Pro vaši troubu nebo mikrovlnnou troubu – Sprej na čištění trouby/ mikrovlnné trouby lze nastříkat na vnitřní stranu trouby, aby se rozpustily skvrny a odstranily pachy. Vysoce účinný a přitom netoxický.

Vyberte si své příslušenství

Kdykoli potřebujete ke svým spotřebičům profesionální kuchyňské náčiní, Electrolux jej pro vás má.

Kolekce Infinite Chef v kuchyni Electrolux

Oceněné nádobí

Nádobí Infinite Chef zaujme v každé kuchyni svou dlouhou životností a nádherně lesklou ocelovou úpravou. Kolekce je vyrobena ze špičkových materiálů s ohledem na energetickou účinnost, má vícevrstvou konstrukci a získala ocenění Green Product Award.

Nádobí z této kolekce je vhodné pro jakoukoli varnou desku. Je zcela ploché a poskytuje tak rovnoměrnou distribuci tepla, abyste dosáhli chutnějších výsledků.

Maso a zelenina připravované na pánvi Infinite Chef ke smažení, kónická pánev na soté a kónický cedník

Prvotřídní výkon

Díky vícevrstvé konstrukci kolekce Infinite Chef dosáhnete při vaření výjimečných výsledků na jakékoli varné desce. Díky indukci, ocelovému zevnějšku a třem vnitřním hliníkovým vrstvám se vaše hrnce a pánve zahřejí 14krát rychleji než běžné nádobí z nerezové oceli. Navíc se výrobky z této kolekce snadno čistí a lze je bezpečně dát do trouby i do myčky nádobí.

Kolekce Infinite Chef v kuchyni Electrolux

Doporučeno profesionály

Všechny kusy byly navrženy a vytvořeny ve spolupráci s profesionálními kuchaři. Společnost Electrolux již více než 90 let spolupracuje na inovacích se světově nejprestižnějšími restauracemi, aby vám přinesla ty nejlepší spotřebiče. Nová kolekce Infinite Chef je vystavěna na spojení našich letitých zkušeností s dovednostmi těchto šéfkuchařů.

Objevte nádobí z kolekce Infinite Chef

 • Kastrol z řady Infinite Chef s čerstvými rajčaty a česnekem
  Univerzální kastrol

  Tento snadno použitelný víceúčelový kastrol o objemu 3 litry se skvěle hodí k přípravě chutných omáček i dušených jídel.

 • Velký hrnec na vaření a cezení těstovin
  Síto do velkého hrnce na přípravu těstovin

  Síto do velkého hrnce na přípravu těstovin. Pouhým vyjmutím vložky z velkého hrnce pokaždé získáte skvělé špagety, linguine a fettuccine.

 • Sada nádobí z řady Infinite Chef
  Sada nádobí

  Připravte se na tvořivé vaření se sadou nádobí o třech kusech. Součástí sady je pánev na smažení (24 cm) a dva kastroly (16 cm, 20 cm). Vše potřebné ke každodenní přípravě chutných jídel.

 • Hrnec s poklicí 3l
  Hrnec s poklicí

  Skvělá kombinace materiálů tohoto hrnce o objemu 3l zajišťuje rovnoměrné šíření tepla po celém povrchu včetně stran pro jednolité, kontrolované vaření.

 • Pánev Infinite Wok
  Pánev Infinite Wok

  Získejte lepší zkušenosti při vaření s pánví Infinite Wok. Kovový indukční kroužek soustřeďuje teplo pro účinný žár, při kterém restování probíhá rychle a potraviny získají více chuti.