Průvodce nákupem

Najděte ideální příslušenství pro své vaření

Nádobí Gourmet

Odolné nádobí s vynikajícím výkonem pro indukční varnou desku. Prohlédněte si naši všestrannou kolekci Gourmet s rendlíky, pánvemi a hrnci – vše v odpovídajícím prémiovém designu. S jádrem z třívrstvého hliníku a vnější vrstvou z magnetické oceli je toto nádobí optimalizováno pro indukci, ale dokonale funguje na všech typech varných desek. Vhodné pro mytí v myčce nádobí i pro použití v troubě do 250 °C.

Základy pro vaření
v parní troubě

Vylaďte své vaření v páře k dokonalosti s originálním příslušenstvím určeným pro parní trouby Electrolux.

Vařte v čisté páře
Sada pro vaření v páře obsahuje plechy z nerezové oceli, na které se vejdou všechny druhy surovin od zeleniny až po ryby a zvěřinu. Drobné perforace odvádějí přebytečnou vodu a umožňují vaření v čisté páře pro dokonalé výsledky. Nádobí lze snadno mýt v myčce.

Vlastníte troubu s programem Sous-Vide?
Sáhněte po našich vakuových sáčcích profesionální kvality, které jsou neocenitelné při vaření metodou Sous-Vide při teplotách až 120 °C. Dopřejte si dokonale chutné výsledky, jimž se žádná jiná technika vaření nevyrovná.

Pro světoběžníky

Asijská kuchyně – Na grilovací desce Teppanyaki je dostatek prostoru pro přípravu pokrmů inspirovaných pouličním jídlem z Dálného východu. S naší pánví Wok Infinite zase můžete během okamžiku vařit a smažit a je ideální i pro servírování.

Italská kuchyně Sada kamenů na pizzu vám umožní upéct pizzu a focacciu tak křupavou, jakou dokáže zajistit pouze profesionální pec. Špagety al dente zase profesionálně uvaříte a scedíte s naší vložkou na těstoviny.

Panamerická kuchyně – Ať už máte chuť na grilované maso nebo mořské plody, Plancha gril je spolehlivou volbou, jak si vychutnat chuť venkovního grilování.

Vaříme v mikrovlnné troubě

Nádobí pro vaření v mikrovlnné troubě
Vařte a servírujte těstoviny, zeleninu nebo ryby přímo v sadě na vaření Electrolux. Jednotlivé díly můžete mýt v myčce nádobí a díky stohování se i snadno skladují.
Hrnky na nápoje - a dortíky
Sada hrnků usnadňuje přípravu horkých nápojů a vláčných „mug cakes“. Hrnky zůstávají během vaření zvenčí chladné, takže je můžete snadno vyjmout holýma rukama, nepropustná víčka navíc udržují troubu čistou.
Omelety během okamžiku
Omeletovač do mikrovlnné trouby typu „vše v jednom“ je ideální pro vaše ranní omelety. Stačí jen vyšlehat všechny ingredience dohromady a vložit do mikrovlnné trouby.

Čištění

Pro vaši varnou deskuKrém na čištění sklokeramické desky odstraňuje připálené zbytky jídla, leští vaši sklokeramickou desku a zanechává na ní ochranný film, který usnadňuje budoucí čištění.

Pro vaši troubu nebo mikrovlnnou troubu – Sprej na čištění trouby/ mikrovlnné trouby lze nastříkat na vnitřní stranu trouby, aby se rozpustily skvrny a odstranily pachy. Vysoce účinný a přitom netoxický.

Pro vaši parní troubu – Sada na čištění parní trouby vám pomůže odvápnit a vyčistit vaši parní troubu a udržet ji v bezvadném stavu.

Vyberte si své příslušenství

Kdykoli potřebujete ke svým spotřebičům profesionální kuchyňské náčiní, Electrolux jej pro vás má.

A chef plating up a dish from the Infinite Chef sauce pan

Oceněné nádobí

Nové nádobí Infinite Chef zaujme v každé kuchyni svou dlouhou životností a nádherně lesklou ocelovou úpravou. Kolekce je vyrobena ze špičkových materiálů s ohledem na energetickou účinnost, má vícevrstvou konstrukci a získala ocenění Green Product Award.

The Electrolux Infinite Chef cookware collection on an induction hob
Nádobí vhodné k indukčnímu vaření

Nádobí z této kolekce je vhodné pro jakoukoli varnou desku. Je zcela ploché a poskytuje tak rovnoměrnou distribuci tepla, abyste dosáhli chutnějších výsledků.

Maso a zelenina připravované na pánvi Infinite Chef ke smažení, kónická pánev na soté a kónický cedník

Prvotřídní výkon

Díky vícevrstvé konstrukci kolekce Infinite Chef dosáhnete při vaření výjimečných výsledků na jakékoli varné desce. Díky indukci, ocelovému zevnějšku a třem vnitřním hliníkovým vrstvám se vaše hrnce a pánve zahřejí 14krát rychleji než běžné nádobí z nerezové oceli. Navíc se výrobky z této kolekce snadno čistí a lze je bezpečně dát do trouby i do myčky nádobí.

Kolekce Infinite Chef v kuchyni Electrolux

Doporučeno profesionály

Všechny kusy byly navrženy a vytvořeny ve spolupráci s profesionálními kuchaři. Společnost Electrolux již více než 90 let spolupracuje na inovacích se světově nejprestižnějšími restauracemi, aby vám přinesla ty nejlepší spotřebiče. Nová kolekce Infinite Chef je vystavěna na spojení našich letitých zkušeností s dovednostmi těchto šéfkuchařů.

Objevte nádobí z kolekce Infinite Chef

 • Velký hrnec s brokolicí
  Velký hrnec

  Uvažujte ve velkém a dopřejte si při přípravě velkých porcí polévek a vývarů dostatek objemu s naším 9l hrncem.

 • Velký hrnec na vaření a cezení těstovin
  Síto do velkého hrnce na přípravu těstovin

  Síto do velkého hrnce na přípravu těstovin. Pouhým vyjmutím vložky z velkého hrnce pokaždé získáte skvělé špagety, linguine a fettuccine.

 • Sada pro vaření v páře pro velký hrnec s brokolicí
  Sada pro vaření v páře pro velký hrnec

  S tímto skvělým příslušenstvím k velkému hrnci si můžete kdykoli vychutnat zdravou a čerstvou zeleninu i ryby.

 • Kastrol z řady Infinite Chef s čerstvými rajčaty a česnekem
  Univerzální kastrol

  Tento snadno použitelný víceúčelový kastrol o objemu 3 litry se skvěle hodí k přípravě chutných omáček i dušených jídel.

 • Příprava masa v kónické pánvi na soté
  Kónická pánev na soté

  S kónickou pánví na soté bude vaše zelenina křupavá a maso šťavnaté.

 • Kónický cedník s rajčaty
  Kónický cedník

  Tento profesionální cedník s úzkými otvory je ideální pro přípravu krémových omáček a polévek.

 • Maso, které se smaží v pánvi Infinite Chef
  Důmyslná pánev na smažení

  Díky rovnoměrné distribuci tepla si při opékání steaku a smažení ryb vychutnáte tu nejlepší chuť a strukturu pokrmu.

 • Nízký rendlík z řady Infinite Chef s paprikami, cibulí a česnekem
  Nízký rendlík

  Nízký rendlík o objemu 4,5 l má dvě madla, snadno se zvedá a skvěle se hodí na přípravu velkých porcí dušených pokrmů, rizota a tažinu.

 • Vajíčka smažená v nepřilnavé pánvi na smažení
  Pánve s nepřilnavým povrchem

  S touto sadou dvou pánví v barvě champagne potažených hliníkem můžete smažit zcela bez oleje nebo s jen velmi malým množstvím oleje.