Objevte

Parní trouby

4 úrovně páry: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, Funkce Sous-Vide a Steamify®
  • Pečivo, moučníky a koláče
  • Maso a drůbež
  • Ovoce, zeleninu a ryby
  • Sous-Vide
3 úrovně páry: 25 %, 50 % a 100 %, Funkce Steamify®
  • Pečivo, moučníky a koláče
  • Maso a drůbež
  • Ovoce, zeleninu a ryby
1 úroveň páry: 25 %
  • Pečivo, moučníky a koláče
  • Maso a drůbež
Manuální aktivace páry na začátku pečení
  • Pečivo, moučníky a koláče

Vyberte si parní troubu podle svých představ

SteamPro pro profesionální výsledek

S multifunkční parní troubou SteamPro pozvednete své kulinářské dovednosti na profesionální úroveň. K dispozici máte 4 úrovně páry a funkci Sous-Vide pro vaření ve vakuu. Tato trouba je ideální na dušení, pečení masa, ryb, chleba i koláčů, vaření rýže a knedlíků, kynutí těsta, zavařování, sušení i ohřev hotových pokrmů a nahřívání talířů.

SteamBoost – 3 úrovně páry pro skvělou chuť

Multifunkční parní trouby SteamBoost s parním generátorem a vlhkou párou nabízejí 3 úrovně páry a možnost kombinace s horkým vzduchem pro dokonale lahodné pokrmy. Můžete v nich rovněž připravovat maso, zeleninu i přílohy, nechat kynout těsto, zavařovat nebo sušit. Šetrně také ohřívají již hotové pokrmy, které chutnají jako právě dovařené.

SteamCrisp® – uvnitř šťavnaté, zvenku křupavé

Trouby SteamCrisp® nabízejí jednu úroveň páry a jsou ideální na pečení domácího pečiva a nejrůznějších druhů mas. Během přípravy přidává trouba vlhkost a peče při nižších teplotách, aby se suroviny nevysušovaly. Dodatečné topné kruhové těleso spolu s inovativním systémem proudění horkého vzduchu zajišťují rychlé a rovnoměrné propečení, dokonce až na třech úrovních najednou. Tím šetří váš čas i energii.

Co ještě vám usnadní vaření?

Přesné propečení s teplotní sondou

Začněte používat teplotní sondu a váš pokrm už nikdy nebude vysušený nebo nedopečený. Zasuňte sondu do středu masa, nastavte požadovaný stupeň propečení a můžete se těšit na šťavný výsledek. Stejným způsobem ji můžete využít i při pečení moučných jídel.

Čistý vnitřek trouby Electrolux

Čištění bez námahy

Pára je všestranným pomocníkem. Umí nejen skvěle vařit, ale dokáže i perfektně vyčistit vnitřek trouby. Modely s funkcí AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu, které pak stačí jednoduše setřít vlhkou utěrkou.

Naučíme vás vařit v parní troubě

Navštivte naše kurzy vaření s profesionálním kuchařem. Objevíte všechny funkce parní trouby, naučíte se je ovládat a strávíte příjemné chvíle ve společnosti dobrého jídla a pití. Když si pak do 3 měsíců parní troubu Electrolux pořídíte, vrátíme vám kurzovné. Nebo využijte nabídku a získejte k nákupu parní trouby kurz ZDARMA.