Detaily produktu

Snadno odnímatelná ruční jednotka tyčového vysavače 300 umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla a odpovídá tak všem potřebám ve vaší domácnosti. Díky ergonomickému designu se snadno používá a navíc si zachovává svůj silný výkon.

Benefity

Electrolux - Tyčové vysavače - ES31CB18GG

Jednoduchost a flexibilita přináší výsledky

Tyčový vysavač Electrolux 300 je ideální pro každodenní používání a zajistí viditelné výsledky po celé domácnosti. Vysavač se snadno používá, přičemž efektivně odstraňuje prach a částice ze všech povrchů ve vaší domácnosti.

Electrolux - Tyčové vysavače - ES31CB18GG

Odnímatelná ruční jednotka 2 v 1 pro rychlý úklid drobných nečistot

Díky odnímatelné ruční jednotce není úklid žádný problém. Ruční jednotku jednoduše vyjměte z vysavače a čištění těžko dosažitelných míst nebo drobků ze stolu bude otázkou někoika sekund.

Electrolux - Tyčové vysavače - ES31CB18GG

Snadná ovladatelnost na různých typech povrchu

Snadná manipulace, třeba i ve stísněném prostoru pod jídelním stolem nebo na policích vysoko nad hlavou. Hravě zvládne vysát prach z nejrůznějších typů povrchu ve vaší domácnosti.

Za nákup vysavače peníze zpět

Dopřejte si výkonný a snadný úklid a získejte z nákupu vybraných modelů až 1 200 Kč zpět. Nabídka platí od 13. 3. do 31. 5. 2023.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

 

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Přehled záruk
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone