Objevte

Čistý vzduch

Chladnější a zdravější domácnost

Klidně spící žena, kterou nebudí zvuk její klimatizační jednotky

Téměř neslyšitelná klimatizace 

S klimatizací OptiBreeze se můžete těšit z čistého vzduchu a zdravého spánku. Má speciální režim pro spánek, který řídí úroveň teploty podle vašeho spánkového vzorce. Mezitím čistí vzduch od pachů, alergenů a bakterií. Můžete klidně spát a budit se se zdravým pocitem, protože díky pokročilým filtrům bude váš vzduch vždy čistý a svěží. To vše při téměř neslyšitelné provozní hladině hluku 22 dB.

Pohodlné chlazení kdekoli

Dopřejte si čistý a svěží vzduch, kdekoli chcete. Přenosná klimatizační jednotka ChillFlex se snadno přemisťuje díky hornímu madlu a praktickým kolečkám, která nepoškrábou podlahu. Navíc snímač v dálkovém ovládání uchovává ideální teplotu, ať se jednotka nachází kdekoliv. Pro vaše maximální pohodlí stačí, když ji umístíte ve své blízkosti.

Rodič a dítě odpočívají v chladné a osvěžující domácnosti

Přenosná klimatizace

Ať je venku jakékoli počasí, vy se můžete cítit odpočinutí a nabití energií v pohodlném domácím prostředí. Stačí si klimatizační jednotku vzít s sebou do ložnice, pracovny nebo kamkoli, kde právě jste. Přenosná klimatizace ChillFlex Plus je mobilní a poskytne vám osvěžující vzduch, kdykoli ho budete potřebovat. Navíc díky modernímu designu skvěle vypadá a díky vynikající energetické úspornosti má také skvělou účinnost.

Teplejší a útulnější domov

Dítě se hřeje v útulné domácnosti před venkovním chladem

Teplo po celý rok

Naše tepelné čerpadlo typu vzduch-vzduch OptiBreeze bylo navrženo a zkonstruováno ve Švédsku s důrazem na to, aby vydrželo drsnou severskou zimu. Můžete tak zůstat v teple a pohodlí, i když je venku -30 °C. Čerpadlo vyniká nízkou spotřebou energie a sotva slyšitelnou hladinou provozního hluku, takže vás v noci nebude budit zima či horko, hluk ani účty za energii.

1
Nízká spotřeba, nízké účty

Energetická třída A++ pro vytápění i chlazení díky optimalizovanému designu výrobku.

2
Systém PureO2

Vysoce účinné čisticí komponenty zajišťují prostředí bez alergenů a nečistot.

3
Tišší než šepot

Díky zvukově izolačnímu designu může pracovat celou noc.

Svěží vzduch a svěží styl

Klimatizace Electrolux OptiBreeze X3 je ideální kombinací designu a funkčnosti. Úhledný doplněk, který spolu se svěžím, čistým vzduchem vnáší do domácnosti zdraví a pohodu.

1
Oceněný styl

Cena za nejlepší design ve své kategorii Red Dot Award

2
Systém PureO2

Vysoce účinné čištění vzduchu zbavuje prostředí alergenů a nečistot

3
Komfort na jeden klik

Nastavte ji tak, aby se zapnula nebo vypnula ve stanoveném čase