Detaily produktu

S mixérem Create 3 Sports Blender jsou zdravé návyky jednodušší. A chutnější. Vezměte banán, čerstvé bobulovité ovoce a trochu džusu. Rozmixujte. Nyní si můžete vychutnat čerstvé, zdravé smoothie a vzít si ho kamkoli s sebou.

Benefity

Praktická láhev 3 v 1, kterou si můžete vzít s sebou.

Rozmixujte své oblíbené ingredience přímo v cestovní láhvi 3 v 1, kterou si můžete vzít všude s sebou. Přidejte, co máte rádi, rozmixujte, uzavřete víčkem a vezměte si své smoothie, kamkoli chcete.

Snadné použití díky tlačítku na jeden dotyk.

Tlačítko na jeden dotyk se snadno používá a umožňuje vám ovládat výkon pro docílení požadované konzistence. Držte tlačítko stisknuté pro hladší texturu nebo jej stiskněte opakovaně, chcete-li nadrtit led. Všestranné, jednoduché a efektivní.

Optimální mixování s čepelemi TruFlow®.

Ať si chcete nadrtit led nebo toužíte po smoothie s dokonalou konzistencí, čepele TruFlow® nabízejí při mixování spolehlivý a optimální výkon.

Díky kompaktnímu designu šetří místo.

Už žádné těžké a objemné mixéry zabírající místo na vaší pracovní desce. Mixér Create 3 Sports Blender zabírá mnohem méně místa a nechá vaši kuchyni dýchat bez nepořádku.

Vyjímatelné čepele pro snadné čištění.

Po použití mixéru nemusíte bojovat s žádným nepořádkem. Vyjímatelné čepele zajišťují snadné čištění.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone