Detaily produktu

Sušička s tepelným čerpadlem 800 UltraCare využívá technologii 3DSense pro zjištění vlhkosti do hloubky pro důkladné usušení každého oblečení. Perfektně suší i silnější textilie, jako jsou přikrývky nebo péřové bundy, které zůstávají nadýchané a nepřichází o svou izolační funkci.

Benefity

Technologie 3DSense – bundy a peřiny jako nové s obnovením tepelné izolace a nadýchanosti*

Naše jedinečná technologie 3DSense zjišťuje vlhkost v oblečení pro jeho přesné a úplné vysušení. Tím zajistí dokonalý výsledek i u peřin, polštářů nebo oděvů ze silné vícevrstvé látky. Péřové bundy si uchovají svůj vzhled a zůstanou nadýchané s dokonalou tepelnou izolací.

*Testováno na základě normy ISO 11092 pro udržení tepelné izolace přikrývek/prádla usušených technologií 3DSense.

DelicateCare – zaručeně vysuší vlnu bez ztráty tvaru*

DelicateCare využívá technologii tepelného čerpadla k sušení jemných tkanin, včetně přizpůsobených teplot a pohybů bubnu, aby oblečení vydrželo déle. Dokonce i tkaniny, jako je hedvábí a vlna, jsou usušeny s maximální péčí. Certifikát společnosti Woolmark.

* Ve srovnání se sušením na vzduchu.

Ovládejte spotřebiče na dálku pomocí aplikace

Propojte svůj spotřebič s aplikací Electrolux a využijte pohodlného ovládání na dálku. S aplikací získáte přehled o probíhajícím programu v reálném čase, doporučení, jak ušetřit a jak pečovat o oblečení.

Bez třídění. MixCare vždy zajistí rovnoměrně usušené smíšené prádlo

MixCare přináší výkonné, ale šetrné sušení smíšených bavlněných i syntetických materiálů a zaručuje rovnoměrné sušení oblečení bez nutnosti třídění.

Program Hygiena odstraňuje více než 99,9 % bakterií a virů

Program Hygiena suší při teplotě 60 °C a přitom dezinfikuje a odstraňuje 99,9 % bakterií a virů.

* Testováno na Candida albicans, MS2 Bacteriophage a Escherichia coli v rámci externího testování prováděného společností Swissatest Testmaterialien AG v roce 2021 (Zpráva o testování č. 20212038).

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone