Detaily produktu

Systém ColourCare v naší pračce PerfectCare 900 čistí vodu a zajišťuje, aby prací prostředky mohly pracovat co nejúčinněji dokonce i při nízkých teplotách. Výsledkem je šetrné, ale zároveň důkladné praní. Již žádné blednutí barev při dalších praní.

Benefity

Barvy neblednou*

Díky systému ColourCare jsou barvy chráněny a zůstávají zářivé. Jedinečný filtr odstraňuje z vody minerály a nečistoty, což znamená, že prací prostředky a změkčovače začínají působit již při nižších teplotách. Šetrné praní přináší pokaždé skvělé výsledky.

*Test stálobarevnosti provedený na červeném a černém polyesteru po 50 pracích cyklech při 30 stupních.

Stejně skvělé výsledky za kratší dobu s MixCare 49min

Účinné praní smíšeného prádla při 30 °C s programem MixCare 49min. Ve spojení se sušičkou prádla řady 900 - celý cyklus od praní po sušení za méně než tři hodiny. Dokonalá rovnováha mezi péčí a účinností s menším dopadem na životní prostředí díky praní při nižších teplotách.

Výjimečná péče o oděvy pouhým klepnutím na chytrý telefon

Pomocí aplikace MyElectrolux můžete na dálku ovládat pračku ze svého chytrého telefonu. Pomocí funkce Care Advisor získáte odborné rady, jak nejlépe vyprat vaše oblečení. A díky funkci MyFavourites si můžete uložit specifická nastavení pro často nošené věci.

Pomačkané o třetinu méně*

Technologie SteamCare umožňuje ukončit každý cyklus dávkou páry pro snížení pomačkání až o jednu třetinu. Dosáhnete tak jemného prádla bez nutnosti žehlení.

*Ve srovnání se stejným spotřebičem bez systému SteamCare.

Tkaniny si uchovají svůj nový vzhled až dvakrát déle*

Technologie SensiCare přizpůsobuje délku pracího cyklu aktuální náplni. Vaše oblečení se nebude prát zbytečně dlouho, zachová si svůj vzhled a hebkost. Pro úsporu času, vody a elektrické energie.

*Zkoušky barevné stálosti byly provedeny v laboratořích Ritex. Zkouška č. 15CR00099 v prosinci roku 2015.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone