Objevte

Myčky nádobí 

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spolehněte se na vyspělé funkce spotřebičů Electrolux. Ty vám ušetří čas i práci, abyste si mohli vaření užívat. Jak by se vám líbila myčka, ke které se nemusíte ohýbat? Inovativní technologie ComfortLift vám takové pohodlí poskytne.

Technologie ComfortLift® v akci

ComfortLift® je první myčkou nádobí, která do kuchyně vnáší nebývalé pohodlí. Její kouzlo tkví v jedinečném inovativním ergonomickém mechanismu, který zajišťuje pozvednutí spodního koše myčky, aby vám maximálně usnadnil její plnění i vyklízení. Myčka ComfortLift® nejenže zajistí pohodlnější manipulaci s nádobím, ale díky elegantnímu provedení se navíc stane ozdobou vaší kuchyně.

Mechanismus Technologie ComfortLift®

Nebývalé pohodlí

Inovativní mechanismus ComfortLift® zdvihá spodní koš myčky tak, abyste se k němu nemuseli ohýbat. Tím vám jednak usnadní plnění a vyklízení myčky, ale uleví také vašim zádům. Spodní koš se i s nádobím vysune do optimální pozice tlumeně a nadzvednutí koše je díky integrované páčce zčásti zautomatizované. Péče o nádobí nikdy nebyla příjemnější.

Myčka s funkcí AirDry

Rozlučte se s nevzhlednými skvrnami a mapami

Technologie AirDry v poslední fázi mycího cyklu automaticky pootevře dveře myčky, aby uvnitř lépe cirkuloval vzduch. Ten zajistí perfektně suché nádobí beze skvrn od vody. Můžete se tak spolehnout, že i váš sváteční jídelní servis bude po umytí vždy v perfektní formě. Interní osvětlení navíc zajistí, že budete mít o nádobí v myčce optimální přehled.

 • Satelitní sprchovací rameno
  1
  Satelitní sprchovací rameno

  Silný proud ze speciálního satelitního ramene umyje i těžko dostupná místa a zajistí perfektní čistotu nádobí v celém prostoru myčky.

   

   

 • Optická signalizace TimeBeam
  2
  TimeBeam®

  Optická signalizace TimeBeam® zobrazuje stav programu a zbývající čas promítá pomocí barevného osvětlení na podlahu.

 • Speciální tlumiče ComfortRails
  3
  ComfortRails

  Speciální tlumiče zajišťují tichý a bezpečný návrat koše myčky zpět na své místo. Bez hluku a šetrně.

Funkce SoftSpikes a SoftGrips

Šetrná péče o sklo

Funkce SoftSpikes® a SoftGrips zajistí, že vaše skleničky zůstanou během mytí na místě. Speciální mycí program pro péči o sklo GlassCare 45 °C nejdříve umyje nádobí při snížené teplotě. Poté jej opláchne při teplotě 60 °C a vše završí šetrným ochlazením. Skleněné nádobí tak ochrání před popraskáním či škrábanci.

Ochranný koš na sklo GlassBasket

Bez obav o slavnostní sklo

Pro ty, kteří raději umývají skleničky pro mimořádné příležitosti v ruce, vyvinul Electrolux oceněný ochranný koš na sklo GlassBasket. Ten pojme až osm sklenic, které díky němu budou po celou dobu mycího cyklu jako v bavlnce.

Myčka QuickSelect

Oceněný design

Řada myček QuickSelect přináší nový ovládací panel. Uživatel si prostřednictvím centrálního posuvného ovladače na uživatelském rozhraní jednoduše zvolí čas mycího cylu. Ukazatel úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotřebě energie podle nastaveného trvání cyklu a zvolených funkcí, přičemž nenápadně uživatele navádí k co nejekologičtějšímu způsobu používání výrobku.

Objevte myčku nádobí, která splní vaše představy

Chcete se dozvědět více?

Myčka s technologií ComfortLift

Vítaná úleva pro záda

Láká vás představa pohodlnější a rychlejší manipulace s nádobím? Myčky nádobí ComfortLift® vám to díky systému, který zvedá spodní koš myčky, umožní. Chcete se o ComfortLift® dozvědět více?