Detaily produktu

Perte, sušte nebo použijte páru – to vše v jediném spotřebiči. Pračka kombinovaná se sušičkou 700 SteamCare vám umožní prát a sušit i vlnu, aniž by se srazila. Nebo místo celého pracího cyklu použijte páru, což zabere pouhých 25 minut a ušetří 96 % vody.*
*Na základě interního testu spotřeby vody, který porovnává SteamRefresh s celým pracím cyklem programu Jemné (30 °C) při použití 1 kg náplně.

Benefity

Osvěžte oblečení párou, abyste je mohli znovu obléct, a ušetřete až 96 % vody.*

Trvá 25 minut, je vhodný pro jemné oděvy a používá mnohem méně vody než běžné praní. Aby vyprané oblečení bylo ještě více svěží, můžete přidat vůni Electrolux Steam Fragrance.

*Na základě interního testu spotřeby vody, který porovnává SteamRefresh s celým pracím cyklem programu Jemné (30 °C) při použití 1 kg náplně.

Technologie DualCare® zaručuje nulové srážení při praní i sušení i v případě vlny*

Technologie DualCare® vám umožní prát i sušit s jistotou. Tento spotřebič s modrým certifikátem společnosti Woolmark zajistí teploty a pohyby bubnu přizpůsobené praným materiálům, účinně pere a suší dokonce i sportovní bundy a vlněné svetry s garancí nulového srážení.*

* Ve srovnání se sušením na vzduchu.

OneGo 20/60 min – praní a sušení během jediné hodiny

Program OneGo 20/60 min vám umožňuje prát a sušit menší várky prádla během jediné hodiny, případně vyprat za pouhých 20 minut. Využijte rychlé a pohodlné péče, když máte naspěch.

SensiCare+ při sušení šetří až 60 % času, vody a elektřiny*a až 40 % při praní s technologií zjištění objemu prádla**

Optimální praní a sušení každý den s pomocí technologie SensiCare+. SensiCare+ je technologie zjištění objemu náplně, která zkontroluje velikost náplně a upraví program tak, aby se při jednom cyklu sušení ušetřilo až 60 % času, vody a energie* a až 40 % při cyklu praní.** To zaručuje přesnou péči nejenom při praní, ale také při sušení.

*Dle interních testů času, spotřeby vody a energie na 1 kg náplně v porovnání s maximální náplní cyklu sušení pro bavlnu při použití technologie SensiCare+, která upravuje program dle velikosti náplně. **Dle interních testů času, spotřeby vody a energie na 1 kg náplně v porovnání s maximální náplní 30°C cyklu pro bavlnu s technologií SensiCare+, která upravuje program praní dle velikosti náplně.

CareDrum je šetrný k vašemu oblečení

Buben CareDrum má vylepšené žebro a vzor připomínající malé polštářky, po kterém oděvy hladce kloužou. Jedinečný vzor bubnu je šetrný k vašemu oblečení.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone