Objevte přípravu Sous-Vide

Tříchodové menu

Přihlaste se do exkluzivního kurzu vaření a naučte se připravit kompletní tříchodové menu.

V hlavní roli vepřová panenka Sous-Vide.

Ukázka vaření ve vakuu na kurzu vaření

Jak se vaří ve vakuu

Na jídelním lístku v luxusních restauracích často narazíte na pojem Sous-Vide. Česky bychom řekli „ve vakuu“. Suroviny se dají do vzduchotěsného obalu a vloží na několik hodin do trouby s konstantní teplotou přibližně 55-60 °C. Takto lze upravovat maso, ryby i zeleninu. Potraviny si zachovají svou přirozenou chuť, barvu i vůni. Jsou šťavnaté
a plné živin. Pojďte si tuto metodu zkusit na našem exkluzivním kurzu pod taktovkou Jirky Hilgarta. Uvaříte si kompletní tříchodové menu, na kterém bude glazovaná mrkev jako předkrm, hlavní chod v podobě vepřové panenky s janovským pestem a jako dezert hruška s redukovaným balsamicem.

Grilované mrkve

Na co se můžete těšit?

Naučíme vás, jak při vaření dostat z jednotlivých surovin chuťové maximum. Naše kurzy jsou skutečně praktické a všechny poznatky snadno využitelné i doma v kuchyni. Co vás tedy čeká?

  • Vyzkoušíte si připravit kompletní tříchodové menu.
  • Naučíte se vařit profi metodou Sous-Vide.
  • Dozvíte se tipy a triky, které používá Jirka Hilgart.
  • Vychutnáte si vybraná vína z nabídky kuchařských škol.
  • Užijete si zábavný večer s dalšími gastronadšenci.
Účastníci kurzu vaření

Cena a termíny

Cena exkluzivního kurzu pečení činí 1 900 Kč za dvě osoby. Kdy a kde se kurzy konají?

  • 10. 5. 2018, Kuchařská škola AvantGarde, Evropská 17, Praha 6
    (budova PPF)
  • 21. 6. 2018, Kuchařská škola Borgo Agnese, Kopečná 43, Brno

Chcete se zúčastnit? Přihlásit se můžete e-mailem, který pošlete na adresu petra@doblogoo.cz, nebo telefonicky na čísle +420 604 656 322.

Sympatický kuchař

Jiří Hilgart

Jirka hrál 10 let v symfonickém orchestru na kontrabas, ale stále váhal, jestli je klasická hudba to, čemu se chce v životě věnovat. Úspěch v kuchařské soutěži Masterchef Česko rozhodl o tom, že přednost dostane kariéra v gastronomii. A tak se vaření změnilo z koníčka v regulérní zaměstnání. Jirku baví sledovat aktuální kulinářské trendy i nově otevřené nebo oceněné podniky. V kuchyni preferuje čerstvost, jednoduchost a jídlo, které díky správné kombinaci surovin zkrátka funguje.

Školy vaření

Kuchyňské studio Lightstyle

Lightstyle studio

Jedinečnou příležitost pozvednout své kuchařské umění a vyzkoušet si naše vysněné kuchyňské spotřebiče máte na kurzech vaření v moderním Lightstyle studiu v Praze 9. Dopřejte si skvěle strávený večer plný nových chutí, inspirací a nevšedních kulinářských zážitků.

Kde školu najdete: Žitenická 871/7, Praha 9 – Prosek

Začátek kurzů: 18 hod

Připravené stoly

Borgo Agnese

Oblíbená brněnská restaurace Borgo Agnese, která vám otevře svou kuchyni, vznikla v roce 2008. Zaměřuje se zejména na přípravu pokrmů ze středomořské kuchyně s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních produktů.

Kde restauraci najdete: Kopečná 43, Brno

Začátek kurzů: 17 hod

PRAVIDLA KURZŮ PEČENÍ

1.    POŘADATEL KURZŮ:

Pořadatelem kurzů je společnost ELECTROLUX, s.r.o., se sídlem Budějovická 778/3, 140 00 Praha 4, IČ: 18631975, DIČ: CZ18631975, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 2461 (dále jen „pořadatel“).

2.    TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ:

Kurzy budou probíhat v termínu od 1. října 2017 00:00 hod do odvolání na území České republiky.

3.    ÚČASTNÍK KURZU:

Účastníkem kurzu se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm v České republice, která splní podmínky těchto pravidel (dále jen „účastník“).

4.    PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZU:

1.    Uhrazení poplatku za  účast na některém z kurzů „Kurzy pečení pro pokročilé“, jejichž termíny jsou průběžně vypisovány na webové stránce www.electrolux.cz/local/cooking-club/kurzy-vareni-pokrocile
2.    Cena kurzu činní 1 900 Kč včetně DPH pro dvě osoby.
3.    Účastník se může na kurz přihlásit na e-mail petra@doblogoo.cz
4.    Kurz musí účastník uhradit v hotovosti na místě a v den konání akce.
5.    Registrace do kurzu se stane závaznou a platnou v okamžiku potvrzení e-mailem.
6.    Účastník souhlasí s elektronickým zasíláním dokumentů (daňových dokladů).
7.    V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů je k dispozici pověřená osoba prostřednictvím e-mailu petra@doblogoo.cz

5.    SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A OSOBNOSTNÍ PRÁVA

1.    Účastí na kurzu vyjadřuje účastník souhlas s pravidly kurzu a zavazuje se je plně dodržovat.
2.    Účastí na kurzu souhlasí účastník se zpracováním všech jím poskytnutých osobních údajů v rámci kurzu (dále jen „údaje“) společností ELECTROLUX, s.r.o., se sídlem Budějovická 778/3, 140 00 Praha 4, IČO: 18631975 jakožto správcem údajů (dále v tomto odstavci jen „společnost“), a s jejich následným zpracováním pověřeným zpracovatelem, zejména společností doblogoo s.r.o., Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3, IČ: 04564782, pro účely prověření platné účasti na kurzu a marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to na dobu 5 let od ukončení kurzů s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další osobní údaje. Účastník bere na vědomí, že má mimo jiné práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména právo na přístup k osobním údajům, které společnost zpracovává, a právo na opravu osobních údajů. Účastníkovi mimo jiné náleží právo na žádost o vysvětlení či právo na odstranění závadného stavu spočívajícího v tom, že jeho osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s ochranou soukromého a osobního života, v rozporu se zákonem, zejména jsou-li jeho osobní údaje nepřesné a v případě vzniku újmy mu náleží právo na její náhradu. Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení může být kdykoliv odvolán zasláním písemného nesouhlasu na sídlo společnosti.
Účastníci kurzů výslovně souhlasí s tím, že pořadatel akce je oprávněn užít v souladu s ust. § 84 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, bezúplatně jméno, příjmení a město bydliště v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech společnosti v souvislosti s těmito kurzy a jím poskytovaných služeb s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků kurzů, a to po dobu 5 let od ukončení prodejní akce.

6.    ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Pořadatel neodpovídá za přímé či nepřímé škody v souvislosti s účastí na kurzu vaření. Osoby nesplňující podmínky účasti nebo jednající v rozporu s pravidly nebudou do kurzu zařazeny. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka kurzu, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání. Pořadatel kurzu neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí na kurzu. Pořadatel si vyhrazuje právo vypisování kurzů  kdykoliv přerušit nebo zrušit či změnit jejich pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech kurzů, bude toto učiněno na www.electrolux.cz/local/cooking-club/kurzy-vareni-pokrocile, kde jsou k dispozici aktuální účinná pravidla kurzů. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.

Přečtěte si více