Wet & Dry

Wet & Dry

Tyčové vysavače na suché i mokré čištění

Objevte naše pomocníky pro suché i mokré čištění, které disponují vysokým výkonem a současně vám umožní hygienické mopování tvrdých podlah v domácnosti bez kontaktu se špinavou vodou.

Seznamte se s PowerPro Mop

Čisticí stanice PowerPro Mop je originální příslušenství, které slouží k rychlému a hygienickému namáčení a čištění rotačních podložek hubice PowerPro mop. Tato hubice je součástí modelů Wet tyčových vysavačů Electrolux řady 500, 600, 700 i 800. K ostatním modelům těchto řad je možné hubici dokoupit zvlášť.

Promyšlený design a udržitelnost

Stanice má oválný tvar, který šetří místem při uložení, a ergonomickou rukojeť pro snadné přenášení. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě části - jedna slouží jako zásobník na čistou vodu, ve druhé se shromažďuje špinavá. Průhledné víko se ždímacím žebrováním má uprostřed vodní kolo, které zajišťuje oplach. Na boku zabudovaný výpustní ventil slouží k vypouštění špinavé vody přímo do odpadu.

Při výrobě čisticí stanice PowerPro Mop byly použity recyklované plasty.

Snadný úklid ve třech krocích

Zapomeňte na běžné mopy, se kterými máte práci navíc a rychle se opotřebovávají. K dokonalému úklidu vám nyní stačí jediný vysavač. Během chvilky budete mít podlahu vysátou i vytřenou, aniž byste si při tom museli špinit ruce.

 • Mopovací kyblík - naplnění vodou
  1

  Naplňte středový zásobník čistou vodou a přidejte běžný přípravek na podlahy.

 • Mopovací režim
  2

  Položte vysavač s hubicí PowerPro mop na mřížku a spusťte mopovací režim, čímž dojde k navlhčení rotačních podložek.

 • Mopovací stanice - čištění
  3

  Po použití opět postavte vysavač na mřížku a lehce stiskněte tlačítko. Vodní válec opláchne rotační podložky čistou vodou, přičemž ta špinavá odtéká do druhého zásobníku, odkud ji pak přes ventil jednoduše vypustíte do odpadu.

Čisticí stanice a hubice PowerPro mop

Hygienicky čisté podlahy bez námahy. Elegantně opláchne, vyčistí a vyždímá mopovací hubici.
Eliminujte námahu při vytírání podlah.

Modely Wet

Tyčový vysavač řady 500 poskytuje pohodlné vysávání s vynikajícím výkonem a ergonomickým designem. Odnímatelná ruční jednotka s příslušenstvím se bez problému přizpůsobí úklidu jakéhokoliv povrchu. Všechny modely jsou vyrobeny udržitelně, 58% použitých plastů je z recyklovaných zdrojů.
Výkonnější a tišší. Tyčový vysavač Electrolux 600 Wet přináší vysoký sací výkon a novou motorizovanou hubici, která při vysávání produkuje méně hluku. Zanechá za sebou čistou podlahu a nebude vás přitom obtěžovat nepříjemným hlukem.
Vysavač řady 700 vyčistí celou vaši domácnost, včetně nejužších mezer a zákoutí. Objevte výkonný a všestranný tyčový vysavač 700 Hygienic, který díky přiložené mopovací hubici PowerPro Mop zapadá do série Wet a je tak kromě snadného vysávání ideální i pro mokré čištění tvrdých podlah.
Objevte účinný a všestranný vysavač Electrolux 800 Wet. Díky mopovací hubici PowerPro mop na mokré čištění zvládnete jedním tahem vysát i odstranit odolnou špínu. Tyčový vysavač navržený pro současný životní styl a zdravý domov.

Suché i mokré čištění jedním tahem

Tyčový vysavač Electrolux 800 Wet & Dry umožňuje výkonné čištění tvrdých podlah za sucha i za mokra. Dvě oddělené nádržky na vodu — na zadní straně vysavače na čistou, na přední straně s filtrem na špinavou vodu — jsou zárukou skutečně hygienického mopování.
Senzor v hubici rozpozná nečistoty a automaticky upraví výkon a spotřebu vody. Plně nabitá baterie vydrží až 35 minut provozu. Díky samostojné konstrukci můžete úklid kdykoli přerušit a vysavač nechat stát na místě. Nabíjecí stanice rovněž může stát volně a není nutné ji instalovat ke zdi.

Prémiový design

Matné provedení a modro-černá kombinace se zlatými detaily dodávají vysavači elegantní vzhled, který se hezky začlení do každé domácnosti. Ovládací prvky jsou umístěny na ergonomické rukojeti, díky které se s vysavačem pohodlně manévruje. Aktuální nastavení signalizuje kulatý displej, který je viditelně umístěn na těle vysavače.

Samočisticí hubice

Hubice s rotačním válcem je vybavena samočisticí funkcí, kterou aktivujete jediným stisknutím tlačítka po umístění vysavače do nabíjecího stojanu. Čistá voda ze zadní nádržky opláchne rotační válec a špinavá voda je současně nasávána do přední nádržky. 
Za necelé 2 minut bude hubice opět čistá a připravená k použití. Bez zbytečného nepořádku okolo a bez námahy.

Příslušenství

Součástí balení tyčového vysavače Electrolux 800 Wet & Dry je nabíjecí stojan, náhradní rotační válec, filtr a praktický kartáč s dlouhou rukojetí, který slouží k důkladnému a pohodlnému vyčištění nádržky na vodu od usazenin.