Objevte

Odsavače par

Komínový odsavač par ze skla a nerezové oceli nad hrncem na varné desce

Vaření, u kterého vás nic neruší

Vyberte si odsavač par, který je dostatečně výkonný, aby i z velké kuchyně odstranil pach, ale zároveň tak tichý, že ho sotva zaznamenáte. Hlučnost našich odsavačů par se pohybuje v rozmezí 40–70 dB a při 40 dB bude váš odsavač par tišší než váš šepot, a to dokonce i při maximálním výkonu. Navíc díky funkci Hob2Hood nebude odsávání par nikdy hlučnější, než musí nezbytně být. 

Odsavač par Electrolux, který vychází z pracovní plochy

Nejširší nabídka na trhu

Pokud se cítíte ve své kuchyni dobře, měl by tomu odpovídat i její vzhled. Díky naší široké nabídce propojených varných desek a odsavačů par snadno naleznete tu správnou kombinaci, která se nejlépe hodí do vaší kuchyně. Naše nabídka na poli podobných technologií je největší na trhu. Můžete se tak těšit z tichého, účinného a bezdotykového odsávání se stylovým vzhledem. 

Filtr do odsavače par Electrolux

Jak fungují filtry v odsavačích par?

Odsavače par používají filtry, které uchovávají vaši kuchyni svěží a bez mastnoty. Tukové filtry zachycují mastnotu a částice jídla. Uhlíkové filtry zase eliminují všechen zápach a čistí tak samotný vzduch. Některé filtry lze čistit a opakovaně používat. Jiné je třeba měnit – pak vám pomůže internetový obchod Electrolux.