Ruční vysavač

Ruční vysavač

Proč si pořídit ruční vysavač

Určitě to znáte. Uklidíte vysavač a za chvíli omylem rozsypete v kuchyni rýži nebo se děti vrátí z venku s kapsami plnými písku. S ručním vysavačem vás tyto malé nehody už ani nevyvedou z míry.

Jednotka rychlého zásahu

Drobky od snídaně, zbytek zeminy po přesazování truhlíků nebo psí granule rozsypané kolem misky. V domácnosti je pořád co uklízet, pokud ji navíc sdílíte s dětmi nebo zvířecími mazlíčky, jsou podobné situace na denním pořádku. S ručním vysavačem to všechno uklidíte rychleji a s minimem úsilí. Vysaje cokoli nejen ze země nebo stolu, ale i z koberce, čalounění, a dokonce ho můžete použít i do auta.

Užitečná výbava

Od ručního vysavače očekáváme flexibilitu a pohotovost. Neměl by se tedy moc dlouho nabíjet a měl by zvládnout pracovat déle jak 10 minut. Delší životnost i provozní dobu mají zpravidla vysavače s kvalitní lithiovou baterií. Vysavač by měl mít také dostatečný sací výkon a měl by být příjemný do ruky. Nádoba na sběr nečistot by měla mít alespoň 0,5 l, abyste ji nemuseli tak často vysypávat. Některé modely jsou opatřeny měkkými kolečky, která zabraňují poškrábání nábytku. I ruční vysavač může mít ve výbavě různá příslušenství nebo přímo integrovanou štěrbinovou hubici, což výrazně usnadňuje práci.

Šikovný obojživelník

Rozsypaný cukr, vylitá váza… Jestli chcete být připraveni opravdu na všechno, pořiďte si ruční vysavač, který zvládne i mokré vysávání. Ušetříte si práci dvojnásob.