Indukční varné desky odolné proti poškrábání

Indukční varné desky odolné proti poškrábání

SaphirMatt: Krása, která vydrží

Indukční varné desky SaphirMatt odolávají poškrábání čtyřikrát lépe než běžné indukční varné desky, proto si déle udrží svůj elegantní vzhled. Jedinečná povrchová úprava zabraňuje otiskům prstů a skvrny tak vyčistíte rychleji než u běžných varných desek.

Indukční varné desky SaphirMatt: 4x odolnější proti poškrábání

Pokročilá technologie SaphirMatt od Electrolux zvyšuje odolnost proti poškrábání a indukční varné desky tak vydrží déle jako nové. Testy prokázaly, že oproti standardním skleněným varným deskám odolává povrch škrábancům od hrnců a pánví až 4x více.* Vyberte si indukční varné desky SaphirMatt, vyberte si krásu, která vydrží.

Méně škrábanců díky elegantnímu sklu SaphirMatt

Sklo SaphirMatt v porovnání s našimi standardními keramickými povrchy varných desek chrání varnou desku proti poškrábání. Elegantní černý matný povrch je odolný vůči otiskům prstů a skvrnám – vaše varná deska tak bude déle vypadat jako nová.

Sklo odolné proti otiskům prstů se snadno čistí

Varná deska v matném černém provedením zaujme na první pohled. Jedinečný povrch SaphirMatt je navíc odolný proti otiskům prstů a zkracuje dobu čištění. Pořiďte si do své kuchyně elegantní designovou varnou desku, jejíž údržba vám zabere minimum času.**