Registrujte spotřebič, napište recenzi a vyhrajte

Zaregistrujte svůj spotřebič a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ponorný mixér Create.

Zjistit více
  • {{ errorText }}

Velice vám děkujeme za vaši recenzi

Zkontrolujte si vaši schránku ohledně potvrzovacího e-mailu.

{{ props.errorNickname }}

Toto se zobrazí vedle vaší recenze. Prosím nepoužívejte vaše celé jméno. V takovém případě se recenze nepublikuje

K potvrzení vaší recenze potřebujeme vaši e-mailovou adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznické recenze by se měly zaměřovat především na kvalitu, design a hodnotu spotřebiče. Pro zpětnou vazbu týkající se služeb, zásilky nebo instalace kontaktujte Zákaznické služby. Každá recenze projde před zveřejněním na tomto webu schválením. Další informace naleznete v našich pokynech pro vytvoření recenze.

Odsouhlaste, prosím, podmínky

Připojte se k MyElectrolux a získejte 10 % slevu na další nákup

Jak napsat recenzi

Podělte se s námi i s ostatními zákazníky o vaše zkušenosti s našimi spotřebiči. Ohodnoťte, jak jste spokojeni s jejich výkonem, nabídkou funkcí, obslužností, a jestli celkově spotřebič splnil vaše očekávání.

Potvrzení recenze

Po vyplnění recenze vám pošleme potvrzovací e-mail s odkazem, který musíte otevřít. Zkontrolujte si prosím i nevyžádanou poštu. Pokud tento krok vynecháte, proces ukládání recenze nebude dokončen a vaše hodnocení se mezi ostatními neobjeví. 

Přijetí recenze

Po ověření pravosti vaši e-mailové adresy mají naši administrátoři 72 hodin, aby recenzi zpracovali a zveřejnili. Můžete si být jisti, že do vaší recenze nezasahujeme, neměníme obsah ani nijak neupravujeme.