Sušičky

Technologie CycloneCare pro rovnoměrné sušení nejen jemného prádla

Technologie CycloneCare zajistí vašemu prádlu, včetně kousků z těch nejjemnějších materiálů, rovnoměrné a šetrné sušení díky speciálnímu proudění vzduchu. Díky tomu bude vaše oblečení déle vypadat jako nové – udrží si tvar, měkkost, zářivé barvy a bezchybný vzhled.

Porovnání modré košile před a po sušení

Hedvábí šetrně a rovnoměrně usušené

Sušení hedvábí je tak trochu alchymie. Technologie CycloneCare si s touto výzvou snadno poradí – vysuší oblečení ze všech stran díky spirálovitému proudu vzduchu, který pronikne i do hůře dostupných záhybů, jako jsou kapsy nebo švy. Zajistí tak precizní a rovnoměrné sušení, aby hedvábí neztratilo tvar a vypadalo perfektně.

Technologie DelicateCare myslí za vás

Chytrá technologie DelicateCare nastaví teplotu vzduchu a intenzitu sušícího programu tak, aby oblečení dostalo péči na míru. Ať už sušičce svěříte jemné prádlo, vlněnou sukni nebo outdoorovou bundu, můžete se spolehnout, že výsledek bude perfektní.

Tvar a velikost oblečení zůstane beze změny

Tvar a velikost vašeho oblečení beze změny

Zdráháte se svěřit vlněný svetr sušičce? Bez obav! Technologie DelicateCare řídí pohyb prádla uvnitř sušičky tak, aby vlákna příliš nerotovala, ani se nekroutila, a tak brání srážení vlněných oděvů. Díky vyšším otáčkám bubnu prádlo drží na jednom místě a nepomačká se. Výsledkem je dokonale hebké vlněné oblečení, které si udrží svůj tvar, jako kdyby bylo usušené na ramínku.

Voděodolnost, na kterou je spoleh

S šetrnou technologií DelicateCare budete mít jistotu, že si vaše outdoorové oblečení v případě nepřízně počasí zachová svou hlavní funkci – nepromokavost. DelicateCare totiž reguluje teplotu sušení tak, aby chránila funkční materiály před opotřebením. Díky tomu nevystaví oblečení příliš vysoké teplotě, která by ho mohla zbavit speciálních vlastností. Technologie DelicateCare navíc pomáhá voděodolnost funkčního oblečení obnovit.

Porovnání látky po sušení vzduchem a Delicatecare systémem

GentleCare® – déle jako nové

Naše technologie GentleCare® suší oblečení při poloviční teplotě než běžné bubnové sušičky, takže nikdy nebude vystavené zbytečnému teplu. Tím výrazně šetří spotřebu energie a čas a prádlo si déle udrží svou kvalitu.

SensiCare® – pro každodenní sušení

Nová generace našich sušiček řady 600 chrání vaše oblečení proti přesušení. Technologie SensiCare® okamžitě reaguje na množství vloženého prádla a měří aktuální vlhkost náplně. Podle toho automaticky upravuje délku sušení tak, aby bylo co nejefektivnější a nejšetrnější. Výsledkem je kratší čas sušení, menší opotřebení materiálů a nižší spotřeba energie. Bez kompromisů. 

Ať vám oblečení vydrží co nejdéle

Svezte se s námi na vlně slow fashion a inspirujte se našimi tipy, jak prodloužit životnost vašeho oblečení. Poradíme vám jak prát a sušit různé materiály, odstraňovat skvrny, a máme i několik nápadů na oživení starších kousků.