Užijte si domácí pohodu

Váš prostor

Vaše útočiště

Vneste do svého domova harmonii a čistotu. Naše klimatizace, čističky vzduchu a vysavače odstraní všechny nečistoty ze vzduchu, podlah i jiných povrchů. Chvíle strávené doma si tak můžete užívat příjemně a podle svých představ.

Vysávejte kdykoliv. Vysávejte chytře.

Hlasitý zvuk vysavače obtěžuje vás i vaše sousedy. Ztište ho a můžete vysávat kdykoli vás napadne. Nízká hlučnost přitom neznamená nižší výkon. Náš Pure D9 se svými 69 dB disponuje nekompromisním sacím výkonem. Je to náš nejlepší vysavač, jaký jsme dosud vyrobili.

Vysávejte jakkoliv. Vysávejte chytře.

Děti, rodina, domácí mazlíčci… Tam, kde to žije, nebývá o nepořádek nouze. Tyčové vysavače jsou připravené k okamžitému zásahu zas a znova. Náš unikátní Pure F9 s flexibilní hlavní jednotkou a vysunovací hadicí zvládne jakýkoliv úklid vaší domácnosti od podlahy po strop.

Vysávejte kdekoliv. Vysávejte chytře.

Chcete si po příchodu domů užívat dokonale čisté podlahy? Robotický vysavač Pure i9 se postará o perfektní úklid i bez vaší přítomnosti. Díky špičkovým technologiím se bude obratně a bezpečně pohybovat po domácnosti, aniž by někde uvízl. Pomocí mobilní aplikace ho budete mít pod kontrolou, ať jste kdekoliv.

Domov podle vašich představ

Proměňte zaprášené kouty na místa zářící čistotou a vaši podlahu na zrcadlo – s vysavači značky Electrolux. Místo, od kterého máte klíč, se stane vaším domovem až tehdy, když se v něm budete cítit příjemně a pohodlně.