Originální prachový sáček s-bag®

Originální prachový sáček s-bag®

Naše sáčky s-bag získaly nový design!

Váš domov by tak měl být udržován co nejčistší. Sáčky do vysavače zachytávají mnoho částic, z nichž některé mohou být škodlivé pro vaši domácnost. Proto jsme využili našich 75 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby prachových sáčků, abychom změnili design našich sáčků s-bag.

Nový, hygieničtější způsob uzavírání plného sáčku s-bag brání prasknutí nebo úniku z prachového sáčku, zatímco prodlužuje životnost vašeho vysavače.

Vyrobeno udržitelně

Ve společnosti Electrolux je udržitelnost vysoko na našem programu. Až 25 % energie v našem výrobním závodu na sáčky s-bag pochází z našich střešních solárních panelů, které snižují naši uhlíkovou stopu o 90 tun ročně.*

Obal je vyroben ze 100% recyklovaného papíru. Čímž se zajišťuje, aby byl dopad nového designu sáčků s-bag co možná nejmenší.**

* Solární panely byly nainstalovány v říjnu 2019.
** Podle zhodnocení životního cyklu, které provedla organizace Electrolux Global Technology Center, Porcia, Itálie, 11. října 2017.

Regionální zdroje a výroba

Sáčky s-bag se vyrábí v Nygårdu, ve Švédsku, a většinu našich základních surovin dovážíme z EU. Nové sáčky s-bag se navíc vyrábí s o 13 % menší spotřebou vody a o 18 % menší spotřebou energie ve srovnání s předchozími sáčky s-bag.*

Naše továrna má certifikaci ISO 14001 a jsme hrdí na udržování vysokého standardu kvality a zodpovědné výroby. 

* Podle Posouzení životního cyklu provedeného technologickým centrem Electrolux Global Technology Center, v Porcii, v Itálii, 11. října, 2017.

Vylepšený design

Získejte za své peníze maximum. Sáčky s-bag jsou optimalizované tak, aby vydržely o 50 % déle ve srovnání s běžnými papírovými prachovými sáčky.

Sáčky s-bag můžete naplnit až po jejich maximální kapacitu a jejich nový systém uzavírání zajišťuje, že neprasknou ani z nich nebude nic unikat.

Žijte v čistším a zdravějším domově

Nový uzavírací systém zajišťuje, že prach a všechny škodlivé částice obsažené v sáčku zůstanou bezpečně uvnitř.

Chrání vzduch, který dýcháte, zatímco prodlužují životnost vašeho vysavače.

Celá řada sáčků s-bag

Delší životnost sáčku: sáčky s-bag® Classic Long Performance vydrží o 50 % déle než tradiční papírové sáčky do vysavače.
Velmi dlouho trvající výkon: sáčky s-bag® Ultra Long Performance vydrží o 80 % déle než tradiční papírové sáčky do vysavače a jejich optimální kapacita je 5 litrů. Tyto sáčky zajišťují přesvědčivé výsledky pro špičkový úklid po mnohem delší dobu.
Pohlcují a neutralizují nepříjemné pachy: na rozdíl od běžných papírových sáčků, které pohlcují vlhkost, sáčky s-bag® Anti-Odour používají odolné syntetické materiály potažené voskem, který pohlcuje nepříjemné pachy a brání jejich šíření ven z vysavače. Majitelé domácích mazlíčků velmi ocení tento jedinečný odstraňovač pachů.