Tyčové vysavače

Vysávejte jakkoliv. Vysávejte chytře.

Jak zkrotit každodenní nepořádek? Tyčové vysavače jsou vždy připraveny k okamžité akci. Zvládnou jakýkoliv úklid vaší domácnosti od podlahy až po strop.

Prohlédněte si modely našich tyčových vysavačů

PURE F9: Nová éra ve vysávání

Seznamte se s Pure F9 – vysavačem, jaký svět ještě nespatřil. My Švédové se neradi vychloubáme, ale myslíme si, že je to dosud náš nejlepší vysavač. A to je vyrábíme už 100 let. Je tak výkonný a všestranný, že s ním vysajete celou domácnost na jedno nabití*. Pro nás je symbolem nové éry vysávání. Co vy na to?

*Na jedno nabití vysaje až 80 m2 podlahové plochy při maximálním výkonu a splňuje nařízení Komise (EU) č. 666/2013 o požadavcích na ekodesign kabelových vysavačů z hlediska sběru prachu na kobercích.

Pure F9 je tu pro vás

Ať potřebujete uklidit kdekoliv, Pure F9 je tu pro vás.

Tyčové vysavače PURE F9

Vysavač navržený pro dnešní životní styl. Chytá prach do utěsněného zásobníku a čistí vyfukovaný vzduch pětikrokovým procesem s kvalitní filtrací mikročástic. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti.

Akumulátorový vysavač Pure F9 má dlouhou výdrž. Na jedno nabití zanechá vaši domácnost dokonale čistou. Jeho výkon je přitom srovnatelný s klasickým vysavačem.

Bezdrátový vysavač Pure F9 je bezkonkurenčně všestranný. Posuvné tělo spolu s vytahovací hadicí umožňují vysávat prach z nábytku i pod ním.

Vysavač Pure F9 má ergonomický design a můžete si ho snadno přizpůsobit výšce své postavy.

To nejlepší z obou světů

Výkon a účinnost tradičních vysavačů jsme zkombinovali se šikovností bezkabelových modelů a vytvořili jsme vysavač Pure F9, se kterým bude vaše domácnost bezchybně čistá na jedno nabití.* Je dostatečně výkonný a univerzální, aby se stal hlavním a jediným vysavačem ve vaší domácnosti.

*Na jedno nabití vysaje až 80 m2 podlahové plochy při maximálním výkonu a splňuje směrnici EU č. 2009/125 o požadavcích na ekodesign kabelových vysavačů z hlediska sběru prachu na kobercích.

Bezkonkurenční všestrannost

Jedinečná flexibilní hlavní jednotka vám umožní snadno vysát každý milimetr v domácnosti. I v úzkých spárách pod nízkým nábytkem či těžko dostupných rozích u stropu. Díky integrované vysouvací hadici a praktickému nástavci 3 v 1 se Pure F9 přizpůsobí jakémukoliv povrchu a zařízení v domácnosti.

Udělejte si přestávku kdekoliv

Pure F9 je zhotoven tak, aby dokázal stát samostatně vzpřímeně kdekoliv v prostoru. Takže ho můžete zaparkovat, kde potřebujete, a pokračovat ve vysávání, až se vám to bude hodit.

Prach se neschová

Mimořádně jasné osvětlení na hubici si posvítí na mikroskopické částečky prachu v domácnosti, aby vám nic neuniklo. Kromě toho osvětlí i temné zaprášené zákoutí pod nábytkem.

Ergonomický design

Perfektní výška pro každého. Teleskopickou trubici vysavače Pure F9 si může každý nastavit na komfortní výšku. Díky jedinečné posuvné hlavní jednotce a nízko posazenému těžišti je Pure F9 lehký do ruky a výborně se s ním manévruje. Jednoduše dokonale vyvážený vysavač.

 

Automatická funkce

Inteligentní regulace výkonu. Vyspělá elektronika vysavače Pure F9 automaticky*** upravuje proudění a nasávání vzduchu podle aktuálního povrchu, aby byl zajištěn optimální sběr prachu.

***Automatická funkce je k dispozici na vybraných modelech.

Tyčové vysavače PURE F9

Vysavač navržený pro dnešní životní styl. Chytá prach do utěsněného zásobníku a čistí vyfukovaný vzduch pětikrokovým procesem s kvalitní filtrací mikročástic. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti.

Akumulátorový vysavač Pure F9 má dlouhou výdrž. Na jedno nabití zanechá vaši domácnost dokonale čistou. Jeho výkon je přitom srovnatelný s klasickým vysavačem.

Bezdrátový vysavač Pure F9 je bezkonkurenčně všestranný. Posuvné tělo spolu s vytahovací hadicí umožňují vysávat prach z nábytku i pod ním.

Vysavač Pure F9 má ergonomický design a můžete si ho snadno přizpůsobit výšce své postavy.

Využijte 30 dní na vyzkoušení vysavače PURE F9

Potřebujete nový vysavač a máte obavy, že nebudete se svým výběrem spokojeni? Využijte naši nabídku a vysávejte chytře!

Jak na to:

Kupte si jakýkoliv z vybraných modelů řady Pure D9, Pure F9 nebo Pure i9 a my vám dáme celých 30 dní na vyzkoušení.

  • Pokud během té doby zjistíte, že vám vysavač nevyhovuje, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět.
  • Akce trvá od 15. 9. 2018 do 31. 12. 2018.

Ergorapido : Kdekoliv. Kdykoliv. Okamžitě.

Akumulátorový model Ergorapido patří v Evropě dlouhodobě mezi nejoblíbenější tyčové vysavače. Popularitu si vysloužil nejen díky svému výkonu, ale i stylovému designu.

Unikátní patentovaný systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché a rychlé odstraňování vláken a vlasů namotaných na rotačním kartáči v hubici vysavače. Stačí stlačit pedál a namotaná vlákna se prořežou  a odsají do nádoby na prach. Úzká konstrukce předurčuje vysavač používat v omezeném prostoru, zajišťuje jednoduchou manipulaci i bezproblémový úklid těžko dostupných míst.

Díky systému 2 v 1 navíc jednoduše přeměníte tyčový vysavač na ruční. Dva vysavače vám nestačí? Můžete k nim přidat ještě speciální elektrickou hubici na zvířecí chlupy nebo na důkladné čištění čalounění.

Mimořádně výkonný akumulátor

Ergorapido je atraktivní zvenku, ale i zevnitř. Ukrývá v sobě výkonný 18V lithiový akumulátor, který vysavači dodává ještě více sací síly pro skutečně důkladný úklid:

  • o 20 % větší sací výkon,
  • plné nabití trvá jen 4 hodiny,
  • doba provozu až 45 minut.
1
LED osvětlení DustSpotter™

Integrované LED osvětlení zajistí při úklidu skvělý přehled.

2
Komfortní manipulace

Ovládání vysavače je pohodlné. Stačí jen pootočit rukojetí.

3
Samostatné stání

Při přerušení úklidu lze vysavač zaparkovat ve stojící poloze.

Ergorapido 3 v 1: pro alergiky i starostlivé majitele domácích mazlíčků

Akumulátorový vysavač Ergorapido 3 v 1 je stvořený pro rychlý a pohodlný úklid. Lithiová baterie je nejvýkonnější ve své třídě. Spolu s nejmodernější elektronikou posiluje výkon vysavače o 20 % a prodlužuje jeho výdrž až na 45 minut. Patentovaný rotační kartáč Brush Roll Clean™ posbírá vlasy, vlákna a chlupy a jednoduchým sešlápnutím pedálu zajistí jejich uvolnění a okamžité odsátí do nádoby na prach. Díky odnímatelné ruční jednotce si snadno poradíte i s nečistotami nad podlahou, tedy na čalounění, nábytku nebo v interiéru svého vozidla.

Technologickou novinkou nové řady 3 v 1 jsou dva speciální nástavce na ruční jednotku: Ergorapido ANIMAL a Ergorapido ALLERGY.

Pryč s roztoči

Ergorapido 3 v 1 s nástavcem ALLERGY ocení hlavně rodiny alergiků. Speciální elektrická hubice s unikátní technologií UV záření účinně vysaje prach, bakterie a roztoče ukrývající se v pohovce, matraci nebo polštářích. Nemusíte přitom manipulovat s žádným těžkým spotřebičem. Nástavec pohodlně nasadíte na ruční jednotku a jednoduše vysáváte.

Chlupy jsou vyřešeny

Milujete svého chlupatého mazlíčka, ale občas máte chuť ho ostříhat dohola? Nezoufejte. V každodenním boji s jeho línající srstí vám pomůže tyčový vysavač Ergorapido 3 v 1 s nástavcem ANIMAL. Patentovaná hubice důkladně posbírá všechny chlupy na podlaze i čalounění.


UltraPower: Spokojenost s čistotou. Kdykoliv

Špičkový výkon, elegantní vzhled a bleskový úklid vždy po ruce. Tyčové vysavače UltraPower využívají cyklónovou jednotku, abyste mohli jednou provždy zapomenout na sáčky na prach.

Systém BrushRollClean™ umožňuje snadné čistění rotačního kartáče stlačením pedálu. Diody navíc osvětlí plochu před vysavačem, abyste měli ještě lepší přehled.

Náhradní akumulátor

Vysavač UltraPower byl navržený tak, aby vydržel vysávat co nejdéle. Kapacita jeho akumulátoru však může postupem času klesat. Proto vám přinášíme možnost jednoduše vyměnit starý akumulátor za nový bez toho, aniž byste museli do vysavače jakkoliv zasahovat. Náhradní akumulátory se vám budou hodit i v případě, že máte skutečně velkou domácnost nebo zkrátka potřebujete k vysávání více času.

1
LED osvětlení DustSpotter™

Integrované LED osvětlení zajistí při úklidu skvělý přehled.

2
Komfortní manipulace

Ovládání vysavače je pohodlné. Stačí jen pootočit rukojetí.

3
Samostatné stání

Při přerušení úklidu je možné vysavač zaparkovat ve stojící poloze.


Tyčové vysavače

Každý, kdo miluje pořádek, to dobře zná. Jen co douklízíme, můžeme začít znovu. Drobečky padající z úst našeho syna, shozený květináč a hlína, která se sype na zem, domácí mazlíček trhající hračku uprostřed obýváku.

A my víme, že to musíme uklidit. Jít do komory. Vytáhnout vysavač. Rozmotat šňůru. Najít nejbližší zásuvku. Připojit hadici (kde je ten nástavec!). Povysávat nepořádek. A potom všechno zase nazpět. Hotovo! A v ten moment dcera rozsype cereálie po celé kuchyni.
 
Je to i váš příběh? Ano? Ale takový je život.

Tyto situace mají rešení. Tyčové vysavače Electrolux jsou vždy po ruce – připravené okamžitě pomoci při drobných (a neustálých) nehodách. Kdykoliv. Kdekoliv. Okamžitě.

Proč zvolit tyčový vysavač?

Nechte se inspirovat našimi videi:


Prodlužte životnost baterie správnou péčí

Garantovaná životnost akumulátoru je 12 měsíců. Abyste udrželi jeho životnost co nejdéle a předešli závadám vzniklým v důsledku totálního vybití, doporučujeme dodržovat následující pravidla.

Jak postupovat:

1) Vždy ihned po vysávání umístěte vysavač do nabíjecí stanice, aby se akumulátor mohl dobít.

2) Nabíjecí zdroj nikdy nevytahujte ze zásuvky – nechte vysavač permanentně nabíjet.

Zdroj, do kterého je při nabíjení vysavač zapojen, je opatřen elektronikou pro optimalizaci nabíjení a spotřeby energie v závislosti na nabití baterie. Proto ani při permanentním nabíjení nedochází ke zbytečné spotřebě energie.

Naopak ponecháte-li vysavač delší dobu bez nabíjení, může být akumulátor nevratně poškozen. Bez připojení ke zdroji si totiž vysavač nemůže regulovat stav baterie. Na takové poškození se pak výše uvedená komerční záruka nevztahuje.

Dodržováním uvedených pokynů prodloužíte životnost akumulátoru ve vašem vysavači.


Dáme vám 30 dní na vyzkoušení

Potřebujete nový vysavač a máte obavy, že nebudete se svým výběrem spokojeni? Využijte naši nabídku a vysávejte chytře!

Jak na to:

Kupte si jakýkoliv z vybraných modelů řady Pure D9, Pure F9 nebo Pure i9 a my vám dáme celých 30 dní na vyzkoušení.

  • Pokud během té doby zjistíte, že vám vysavač nevyhovuje, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět.
  • Akce trvá od 15. 9. 2018 do 31. 12. 2018.

Kde koupit vysavač

Svůj nový vysavač Electrolux si můžete zakoupit u vybraných partnerů akce.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNĚTE NA ODKAZ:

Vysavače na Alza.cz
Vysavače na Datart.cz
Vysavače na Kasa.cz
Vysavače na Mall.cz
Vysavače na Euronics.cz
Příslušenství pro vysavače