Průvodce nákupem

Najděte si perfektní vysavač podle svých představ

Se sáčkem nebo bez sáčku

Se sáčkem nebo bez sáčku?

Vysavač se sáčkem na prach zachytí prach a špínu v hygienickém sáčku, takže vysavač nemusíte tak často vyprazdňovat.

U vysavače bez sáčku nemusíte nakupovat sáčky na prach, ani se jimi zabývat.

Kompaktní nebo se standardními rozměry

Pokud váš životní styl nebo domácnost vyžadují hodně vysávání, vyberte si vysavač s větším objemem, abyste nemuseli příliš často vyměňovat sáček nebo vyprazdňovat nádobu na prach.

Pokud máte menší domácnost nebo hodně schodů, dobrou volbou by mohl být kompaktní vysavač.

Komfort

Vybrat vysavač s kabelem nebo bez něj?

Vysavače s kabelem jsou obvykle výkonnější než jejich protějšky bez kabelu. Některé modely nabízejí mimořádně velký pracovní dosah, až 12 metrů, abyste mohli vysát najednou více místností bez přehazování kabelu.

S akumulátorovými vysavači se můžete bez zábran pohybovat po celé domácnosti a snadno s nimi vyčistíte i těžko dostupná místa. Moderní bezkabelové vysavače zajišťují intenzivní vysávání přibližně na půl hodiny a pak je budete muset nechat nabít.

Ať za vás pracuje robot

Užijte si ten osvobozující pocit a nechte vysávat robotický vysavač místo vás. Vysávejte doma, ať jste kdekoli. Stačí mít aplikaci v smartphonu. Naše robotické vysavače jsou vybaveny 3D systémem rozpoznávání předmětů, pohybují se přesně a nezanedbají žádné místo.

Podlahy

Hledejte vysavač s hubicí, která vyhovuje podlahám ve vaší domácnosti.

Koberce: turbo hubice s rotačním kartáčem vám pomůže odstranit prach a nečistoty usazené ve vláknech koberců. 

Dřevěné podlahy nebo dlažba: hubice na tvrdé podlahy je šetrná k podlahám a zároveň velmi efektivní, takže za sebou zanechá perfektně čisté plochy bez známky opotřebení.

Běžnou nebo kombinovanou hubici můžete přizpůsobit kobercům i tvrdým podlahám.

Čistá domácnost i se zvířecími obyvateli

Zvířecí chlupy mohou být tvrdým oříškem. Těžko je odstraníte zejména z koberců a jiných tkanin. Nejúčinnějším řešením pro čištění povrchů od odolných chlupů z vašich domácích mazlíčků je turbo hubice. Nenahraditelná je i pro hloubkové čištění koberců.

Vyberte si spotřebič

Ať už je velikost a tvar vaší domácnosti jakákoliv. Ať jsou vaše návyky a postupy při úklidu jakékoliv. Electrolux má pro vás určitě ten správný vysavač.