Průvodce nákupem

Najděte si perfektní vysavač podle svých představ

Jak vybrat správný vysavač

Sáčkový, bezsáčkový, tyčový nebo snad robotický? Jestli váháte, který vysavač je pro vás ten pravý, podívejte se na našeho videoprůvodce nákupem. Představíme vám hlavní výhody jednotlivých kategorií a ukážeme, jak snadno a rychle vám pomohou s úklidem vaší domácnosti.

Jak vybrat správný tyčový vysavač

Rozhodli jste se pro nákup tyčového vysavače a nejste si jisti, který model by vám vyhovoval nejlépe? V našem videoprůvodci vám představíme Pure Q9, Well Q8 a Electrolux 800 v akci a uvidíte, jak snadno se ovládají a které příslušenství můžete mít k dispozici pro opravdu důkladný úklid celé vaší domácnosti.

Se sáčkem nebo bez sáčku

Se sáčkem nebo bez sáčku?

Vysavač se sáčkem na prach zachytí prach a špínu v hygienickém sáčku, takže vysavač nemusíte tak často vyprazdňovat.

U vysavače bez sáčku nemusíte nakupovat sáčky na prach, ani se jimi zabývat.

Kompaktní nebo se standardními rozměry

Pokud váš životní styl nebo domácnost vyžadují hodně vysávání, vyberte si vysavač s větším objemem, abyste nemuseli příliš často vyměňovat sáček nebo vyprazdňovat nádobu na prach.

Pokud máte menší domácnost nebo hodně schodů, dobrou volbou by mohl být kompaktní vysavač.

Komfort

Vybrat vysavač s kabelem nebo bez něj?

Vysavače s kabelem jsou obvykle výkonnější než jejich protějšky bez kabelu. Některé modely nabízejí mimořádně velký pracovní dosah, až 12 metrů, abyste mohli vysát najednou více místností bez přehazování kabelu.

S akumulátorovými vysavači se můžete bez zábran pohybovat po celé domácnosti a snadno s nimi vyčistíte i těžko dostupná místa. Moderní bezkabelové vysavače zajišťují intenzivní vysávání přibližně na půl hodiny a pak je budete muset nechat nabít.

Ať za vás pracuje robot

Užijte si ten osvobozující pocit a nechte vysávat robotický vysavač místo vás. Vysávejte doma, ať jste kdekoli. Stačí mít aplikaci v smartphonu. Naše robotické vysavače jsou vybaveny 3D systémem rozpoznávání předmětů, pohybují se přesně a nezanedbají žádné místo.

Podlahy

Hledejte vysavač s hubicí, která vyhovuje podlahám ve vaší domácnosti.

Koberce: turbo hubice s rotačním kartáčem vám pomůže odstranit prach a nečistoty usazené ve vláknech koberců. 

Dřevěné podlahy nebo dlažba: hubice na tvrdé podlahy je šetrná k podlahám a zároveň velmi efektivní, takže za sebou zanechá perfektně čisté plochy bez známky opotřebení.

Běžnou nebo kombinovanou hubici můžete přizpůsobit kobercům i tvrdým podlahám.

Čistá domácnost i se zvířecími obyvateli

Zvířecí chlupy mohou být tvrdým oříškem. Těžko je odstraníte zejména z koberců a jiných tkanin. Nejúčinnějším řešením pro čištění povrchů od odolných chlupů z vašich domácích mazlíčků je turbo hubice. Nenahraditelná je i pro hloubkové čištění koberců.

Vyberte si spotřebič

Ať už je velikost a tvar vaší domácnosti jakákoliv. Ať jsou vaše návyky a postupy při úklidu jakékoliv. Electrolux má pro vás určitě ten správný vysavač.