Příběhy mého oblíbeného oblečení

Oblečení s příběhem

Snad každý má ve svém šatníku pár oblíbených kousků oblečení, kterých se nechce vzdát za žádnou cenu. Připomínají mu vzácné chvíle a vyvolávají příjemné vzpomínky. Naše pračky z řady PerfectCare se dokáží postarat o jakékoli oblečení s tou nejjemnější péčí, aby dlouho vydrželo v co nejlepší kondici.

Upravený vzhled vždy po ruce

Vykročte vstříc všem povinnostem a novým zážitkům jako ze škatulky. Pračky z řady PerfectCare jsou vybaveny technologií SteamCare, která umožňuje ukončit praní dávkou páry. Pára výrazně redukuje pomačkání prádla a vaše oblečení tak bude snadno a rychle připravené k nošení každý den.

Každodenní praní se sílou antialergické páry

Prach, pyl, roztoči jsou všude kolem nás a nejlépe se jim daří hluboko ve tkaninách. Zbavte se alergenů a bakterií při každém praní pomocí antialergické páry a vysoce účinného programu. Dosáhnete tak hygienického a zároveň jemného čištění. Užívejte si domov bez smrkání a kýchání. Na zdraví!

Osvěžte své oděvy vůní páry

Čas od času je příjemné vybočit z maratonu povinností a vyrazit na rodinný oběd, do divadla nebo na výstavu. Tyto výjimečné chvíle si žádají i výjimečný outfit. Abyste nemuseli své sváteční oblečení prát po každém nošení, svěřte ho do péče pračky PerfectCare s technologií FreshScent a Kašmír. Patnáctiminutový parní program vaše oblečení vyhladí, osvěží a zbaví pomačkání. Delikátní kousky vašeho šatníku tak dostanou tu nejjemnější péči. 

Oblečení na každý den vyprané s péčí

Omáčka ze školní jídelny na tričku, kalhoty batikované bahnem ani manželovy unavené košile vám už náladu nezkazí. Pračka z řady PerfectCare hravě zvládne každodenní nápor špinavého oblečení. Technologie SensiCare zabrání zbytečně dlouhému praní, protože automaticky přizpůsobuje čas, spotřebu vody a energie aktuální náplni. Vaše prádlo si tak zachová svůj vzhled a hebkost.

Pračky PerfectCare

Zářivé barvy bez blednutí, svetry, které si drží tvar, a jemné prádlo, jež stále vypadá jako v den, kdy jste ho koupili.

Veronika a její oblíbený kousek oblečení

Veronika Arichteva je mladá česká herečka a manželka filmového režiséra s bulharskými kořeny. Můžete ji znát z mnoha televizních, filmových i divadelních rolí. Kromě toho, že je velmi půvabná a atraktivní, má také velký smysl pro humor. S Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou mají úspěšnou internetovou a rozhlasovou show 3v1.

Veronika ráda spí, cestuje, miluje módu, a dokonce navrhuje vlastní kolekci plavek. Sama o sobě říká, že neumí sedět na židli, protože chce v životě vyzkoušet spoustu nových věcí. My vám nyní Veroniku představujeme jako ambasadorku naší nové soutěže Příběhy mého oblíbeného oblečení.


Móda mě baví. Ráda chodím nakupovat, mám své oblíbené značky, a když objevím něco fakt super, klidně si to koupím dvakrát. Inspiraci čerpám z časopisů, na Instagramu. Dávám přednost pohodlným, jednoduchým věcem, nic přehnaného. Nenosím drahé značky, ale oblečení musí být kvalitní. To je základ. A podle toho se taky o své oblečení snažím starat,” říká Veronika.

„A můj oblíbený kousek? Bude jich asi víc, ale nejčastěji oblékám a peru červené šaty, ve kterých hraju v představení Liga proti nevěře. Takže jde vlastně o pracovní uniformu. Mám je už dlouho a zajímavé na nich je, že se v průběhu let mění jejich velikost. Dřív mi byly volné, ale teď jsou mi těsné. Záhada!” směje se herečka.

Příběhy vašeho oblíbeného oblečení

A jaký příběh si hýčkáte ve svém šatníku vy? Zapojte se do SOUTĚŽE a hrajte o pračku z řady PerfectCare a další zajímavé ceny.

Vzpomínky ukryté ve skříni

První kostým, džíny po mámě, šaty do divadla, košile od mladé návrhářky… Jistě i vy máte ve svém šatníku pár výjimečných kousků oblečení, kterých se nechcete vzdát za žádnou cenu. Připomínají vám vzácné chvíle a vyvolávají vzpomínky. Chcete, aby vám vaše oblíbené oblečení vydrželo co nejdéle a ve skvělé kondici? Zapojte se do naší SOUTĚŽE a vyhrajte pračku Electrolux PerfectCare, která se šetrně a jemně postará o vaše oblečení bez ohledu na to, z jak choulostivého materiálu je vyrobené.

Jak soutěžit

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a podělte se s námi o příběh vašeho nejoblíbenějšího oblečení. Můžete natočit video nebo pořídit fotografii vybraného modelu. V komentáři či v popisku uveďte, proč je právě on tím NEJ ve vašem šatníku. Jakou událost, osobu nebo vzpomínku ve vás vyvolává. Svůj příspěvek vložte do komentáře u vyhlášení soutěže, kterou jsme zveřejnili na Facebooku zde.

Trvání a pravidla

Soutěžit můžete do 11. 3. 2018 a vítěze vyhlásíme 19. 3. 2018 opět na Facebooku. Každý fanoušek může vložit pouze jedno video, nebo jednu fotografii. Porota bude soutěžní příspěvky posuzovat z pohledu kreativního zpracování, zajímavosti příběhu a správného splnění zadání. Úplné znění pravidel najdete zde.

Odměny pro výherce

Vítěz získá pračku Electrolux PerfectCare v hodnotě více než 14 000 Kč. Soutěžící na 2. až 5. místě odměníme balíčkem originálního příslušenství pro péči o prádlo.

Přejeme vám hodně štěstí!

Gratulujeme výhercům!

Děkujeme všem našim fanouškům na Facebooku, kteří se zapojili do soutěže Příběhy mého oblíbeného oblečení. Ohlas byl veliký a rozhodování nebylo vůbec snadné. Tolik krásných vzpomínek! Hlavní cenu jsme nakonec poslali paní Květě Svobodové, která si už deset let schovává v šatníku džíny z prvního rande se svým dnes už manželem.
Cenu útěchy, a tedy balíčky příslušenství získali Jitka Zimová, Martin Jarošek, Kristýna Kolářová a Zuzka Lišková. Blahopřejeme!

Foto: Vítězka s rodinou a s jejich novou pračkou Electrolux PerfectCare 600

Džíny v hlavní roli

Spokojená výherkyně nyní může péči o své vzpomínkové džíny bez obav svěřit nové pračce Electrolux PerfectCare. Klíčem k dlouhé životnosti denimu je totiž praní při nízké teplotě bez příliš dlouhého praní. Technologie SensiCare automaticky upraví program podle náplně a zajistí, že se džíny nikdy nebudou prát příliš dlouho. A co na džíny ještě funguje?

PerfectCare se postará o každé prádlo

Pračka PerfectCare 600 vypere efektivně a ekonomicky malé i větší množství prádla. Podle náplně automaticky nastaví délku praní, spotřebu vody i energie. Funkce SoftPlus zajistí důkladné namočení a rovnoměrnou distribuci aviváže. Antialergický program s pomocí páry odstraní bakterie. Každý člen rodiny si tak bude užívat své jemné a voňavé prádlo dlouhou dobu.