Prodloužené záruky na motor spotřebiče

Prodloužená záruka 

Na invertor motor 

Kupte si některý z vybraných modelů spotřebičů značky Electrolux a získejte prodlouženou záruku v délce 10ti let na motor invertor nebo ÖKOinvertor. 

Prodloužená záruka na invertor a ÖKOinvertor motor

Na spotřebiče s invertor nebo ÖKOinvertor motorem vám navíc nabízíme prodlouženou záruku v délce 10ti let. Platí pro spotřebiče z těchto produktových řad: myčky na nádobí, pračky, sušičky a pračky se sušičkou.

Jak získat prodlouženou záruku

  • Zakupte v období od 1. 12. 2012 až do odvolání u prodejců domácích spotřebičů značky Electrolux spotřebič z uvedených produktových kategorií s motorem typu invertor.
  • Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím našeho registračního formuláře.
  • Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Pravidla pro uplatnění záruky

  • Registrace prodloužené záruky platí pouze pro prvního majitele spotřebiče.
  • Spotřebič je nutné reklamovat ihned po zjištění vady v autorizovaném servisním středisku.
  • Úplné znění pravidel a certifikátu k 10leté záruce najdete zde.

Jak invertor motor funguje

Inspirovali jsme se u profesionálních spotřebičů, které využívají invertorových motorů, aby obstály v náročných provozech. Nyní si můžete dopřát jejich výhody přímo u vás doma.

Tichý, efektivní a spolehlivý

V klasickém motoru přenášejí elektřinu na rotor uhlíky, které se používáním opotřebovávají. Vzniká pak nežádoucí tření, které snižuje účinnost motoru, zvyšuje hluk a také způsobuje rychlejší stárnutí spotřebiče. Pro chod invertorového motoru nejsou žádné uhlíky třeba. Je elektronicky řízený přímo, což umožňuje plynulou regulaci i hladký chod. Spotřebiče s invertorovými motory tak dosahují skvělých výsledků – jsou tiché, spolehlivé a mají delší životnost. 

 


Dlouhá životnost a energetická účinnost

Srdcem některých našich špičkových spotřebičů je motor ÖKOinvertor, který je tichý a výkonný. Bezkartáčové provedení tohoto permanentně magnetizovaného motoru znamená, že nedochází k žádnému tření, čímž se prodlužuje jeho životnost a minimalizuje poruchovost.