Partnerství

Získejte více od Electroluxu

A našich partnerů 

Rádi podporujeme zajímavé projekty a spolupracujeme s těmi nejlepšími z oboru. Abychom vám společně mohli přinášet nezapomenutelné kulinářské zážitky. 

Tuscany Taste

Značka Electrolux je partnerem toskánského bistra a kantýny Tuscany Taste. Jedinečné místo, kde si můžeme užít pravou toskánskou atmosféru společně s vynikajícím vínem a lahodnými pokrmy, připravenými známým šéfkuchařem – Martynem Polačkem. Bistro s kantýnou je vybaveno multifunkční troubu s unikátní technologií PlusSteam pro to nejkřupavější italské pečivo či chléb.  

V sezóně můžete Tuscany Taste a s nimi i multifunkční troubu PlusSteam vidět na food festivalech, marketech a dalších akcích, kam patří dobré jídlo.

Škola vaření Electrolux AvantGarde

Electrolux udržuje dlouholeté partnerství s kuchařskou školou Electrolux AvantGarde. Ta sídlí v budově PPF Gate, která patří mezi nejpoutavější české administrativní stavby. Kuchařská škola je vybavená špičkovými multifunkčními parními troubami včetně vakuové zásuvky Sous Vide, indukčními varnými deskami i malými spotřebiči značky Electrolux. Naučte se uvařit skvělé pokrmy v příjemném domácím prostředí.

Kuchařská škola Vaření hravě v Brně

Značka Electrolux je partnerem kuchařské školy Vaříme hravě, jež je mimo jiné vybavená multifunkčními parními troubami určenými pro exkluzivní kurzy vaření. Naučíme vás naše trouby ovládat tak, abyste je využili na maximum a vykouzlili díky nim ta nejchutnější jídla.