Partnerství

Partnerství

Získejte více od Electroluxu

A našich partnerů 

Rádi podporujeme zajímavé projekty a spolupracujeme s těmi nejlepšími z oboru. Abychom vám společně mohli přinášet nezapomenutelné kulinářské zážitky. 

Toskánské bistro

Tuscany Taste

Značka Electrolux je partnerem toskánského bistra a kantýny Tuscany Taste. Jedinečné místo, kde si můžeme užít pravou toskánskou atmosféru společně s vynikajícím vínem a lahodnými pokrmy, připravenými známým šéfkuchařem – Martynem Polačkem. Bistro s kantýnou je vybaveno multifunkční troubu s unikátní technologií PlusSteam pro to nejkřupavější italské pečivo či chléb.  

V sezóně můžete Tuscany Taste a s nimi i multifunkční troubu PlusSteam vidět na food festivalech, marketech a dalších akcích, kam patří dobré jídlo.

Vybavení na kuchařských kurzech

Škola vaření Electrolux AvantGarde

Electrolux udržuje dlouholeté partnerství s kuchařskou školou Electrolux AvantGarde. Ta sídlí v budově PPF Gate, která patří mezi nejpoutavější české administrativní stavby. Kuchařská škola je vybavená špičkovými multifunkčními parními troubami včetně vakuové zásuvky Sous-Vide, indukčními varnými deskami i malými spotřebiči značky Electrolux. Naučte se uvařit skvělé pokrmy v příjemném domácím prostředí.

Restaurace Borgo Agnese

Borgo Agnese

Oblíbená brněnská restaurace Borgo Agnese, která vám otevře svou kuchyni, vznikla v roce 2008. Zaměřuje se zejména na přípravu pokrmů ze středomořské kuchyně s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních produktů. Při přípravě pokrmů vám bude k dispozici špičkové vybavení od značek AEG a Electrolux. Nechybí multifunkční parní trouby včetně vakuové zásuvky Sous-Vide, indukční varné desky, odsavače par, nádobí a jiné příslušenství. Zažijte autentické prostředí profesionální kuchyně.