Žena běží

Postarejte se o své outdoorové oděvy

Pračky a sušičky Electrolux nabízejí speciální programy určené pro voděodolné materiály. Důkladně vyladěné cykly zajistí účinnou obnovu jejich funkčních vlastností. Hladký a plynulý proces praní a sušení perfektně odpovídá potřebám outdoorového oblečení, takže si déle zachová své přednosti.

 • Modrá bunda
  1
  Jak vrátit nepromokavým oděvům funkčnost

  Vodovzdorné oblečení a vybavení je důležité pravidelně prát, aby zůstalo stále prodyšné a funkční. Nejdříve vyprázdněte kapsy a pak pozapínejte všechny zipy apod.

 • Prací prostředek
  2
  Prací prostředek vybírejte obezřetně

  Do pravé přihrádky (1) přidejte tekutý prací prostředek a přípravek pro obnovu vodovzdornosti nalijte do přihrádky na aviváž (2). Během posledního máchání se oblečení ošetří prostředkem pro obnovu nepropustnosti, takže si materiály zachovají svou funkčnost. Nepoužívejte práškové prostředky, aviváž, změkčovadla ani bělidla.

 • Změnit program
  3
  Program pro outdoorové oblečení

  Nastavte program pro outdoorové materiály. Pokud vaše pračka nenabízí speciální program pro outdoorové a funkční materiály, nezapomeňte do cyklu přidat další máchání.

 • Dejte oblečení do sušičky
  4
  Sušička

  Vyprané oděvy pak přendejte do sušičky a vysušte je s naším speciálním programem pro outdoorové oblečení, který obnovuje vodovzdornost a zachovává prodyšnost. Klíčem k ideálnímu sušení funkčních materiálů je kombinace té správné teploty a přesného času. 

Nová technologie DelicateCare® pro outdoorové oděvy 

S novým inovativním programem pro outdoorové oděvy a technologií DelicateCare® obnovíte odolnost vůči vodě lépe než při sušení na vzduchu. Technologie DelicateCare® zachovává a obnovuje voděodolnost outdoorového oblečení lépe než sušení na vzduchu. Technologie DelicateCare® přizpůsobuje teplotu a pohyb bubnu a zajišťuje správné množství tepla, aby účinně chránila outdoorové oblečení a vybavení.

Související články

 • Jak prát košile – tři tipy
 • Jak prát přikrývky a péřové bundy
  žena v bundě
 • PRAČKA JAKO NOVÁ VE TŘECH KROCÍCH

  PRAČKA JAKO NOVÁ VE TŘECH KROCÍCH

  Vaše pračka se dennodenně stará o svěží prádlo, hebké textilie a syté barvy. Odvděčte se jí a vraťte jí špičkovou kondici. Stačí na to 3 jednoduché kroky.