Žena v hnědé bundě

Jak prát přikrývky a péřové bundy

Pokud se dobře staráte o peří, peří se dobře postará o vás. Do bubnu sušičky přidejte speciální kuličky na sušení PerfectCare, které zabraňují shlukování peří po okrajích bundy. A díky načechranému peří zůstanete v teple a suchu.

 • funkce pračky
  1
  Při sušení péřového oblečení používejte nízké teploty

  Péřové oblečení je potřeba nejprve vyprat ve vlažném a jemném cyklu. K programu doporučujeme přidat jeden přídavný cyklus máchání, aby se odstranily všechny zbytky pracího prostředku.

 • Prací koule
  2
  Praní polštářů, přikrývek a bund v pračce

  V zájmu optimálního sušení nastavte speciální program pro vlnu. Pokud vaše sušička nemá program pro vlnu, nastavte dlouhý cyklus při střední teplotě a použijte kuličky pro sušení, aby bylo po vysušení všechno jemné, nadýchané a voňavé. Ze sušičky nevyndávejte oblečení, které není 100% suché.

 • Modrý bunda
  3
  Chraňte povrch péřových bund

  Oblečení a jiné textilie s náplní z peří nebo prachového peří perte samostatně, s prázdnými kapsami, zavřenými suchými zipy i zipy, aby nedošlo k poškození povrchového materiálu.

Technologie 3DSense zaručuje přesné sušení

Sušičky CycloneCare s technologií 3DSense suší oblečení mimořádně jemně a šetrně. Pomocí senzorů rozpoznají vlhkost hluboko uvnitř oblečení, až 5 centimetrů pod povrchem prádla. Pokud tradiční sušičky indikují, že je oblečení vysušené, technologie 3DSense v sušení pokračuje, dokud se i hrubé vícevrstvé oděvy důkladně nevysuší. Nemusíte je tak následně dosušovat na vzduchu. Bundy a větrovky budou vypadat jako nové, a navíc vám poskytnou až o 30 % vyšší tepelnou izolaci ve srovnání s bundami vysušenými na vzduchu. Dopřejte svým oblíbeným kouskům v šatníku jemnou péči vždy znovu a znovu.

Související články

 • Jak prát košile – tři tipy
 • Jak prát vlnu
 • Jak prát oblečení na sport
  žena ve sportovním oblečení